آرم سازمان انرژی اتمی

سازمان انرژی اتمی

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

سازمان انرژی اتمی یک پژوهشگاه دولتی در شهر تهران، استان تهران است. و در سال 1346 تاسیس شده است.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 3578 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.سازمان انرژی اتمی صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 1 همایش توسط سازمان انرژی اتمی برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 2663 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از سازمان انرژی اتمی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران سازمان انرژی اتمی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «تفنگ الکترونی جریان بالا» و «عناصر نادر خاکی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
3578
کل مقالات ISI
2663 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
1 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
0 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ سازمان انرژی اتمی

نمودار مقابل رتبه (Rank) سازمان انرژی اتمی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات سازمان انرژی اتمی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی سازمان انرژی اتمی

سازمان انرژی اتمی تاکنون 3578 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 1541 مقاله ژورنالی و 2037 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات سازمان انرژی اتمی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از سازمان انرژی اتمی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات سازمان انرژی اتمی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی سازمان انرژی اتمی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 2663 مقاله توسط پژوهشگران سازمان انرژی اتمی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط سازمان انرژی اتمی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های سازمان انرژی اتمی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط سازمان انرژی اتمی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 1 همایش توسط سازمان انرژی اتمی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران سازمان انرژی اتمی ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای سازمان انرژی اتمی که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری سازمان انرژی اتمی
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری سازمان انرژی اتمی با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی سازمان انرژی اتمی شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط سازمان انرژی اتمی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 2680 مقاله مشترک با 221 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران سازمان انرژی اتمی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی سازمان انرژی اتمی

شرکای علمی اصلی سازمان انرژی اتمی طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران سازمان انرژی اتمی ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی سازمان انرژی اتمی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان سازمان انرژی اتمی در سال 1403 موضوع تفنگ الکترونی جریان بالا و عناصر نادر خاکی می باشد.

طرح های پژوهشی سازمان انرژی اتمی*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که سازمان انرژی اتمی به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط سازمان انرژی اتمی انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی سازمان انرژی اتمی

اساتید و اعضای هیات علمی سازمان انرژی اتمی که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای سازمان انرژی اتمی
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از سازمان انرژی اتمی در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی سازمان انرژی اتمی

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با سازمان انرژی اتمی
نام مرکز: سازمان انرژی اتمی نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: انتهای کارگر شمالی- سازمان انرژی اتمی ایران وبسایت دانشگاه: http://www.aeoi.org.ir/ شماره تلفن: 88221043 شماره فکس: 88221042
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران