آرم دانشگاه بین المللی امام خمینی

دانشگاه بین المللی امام خمینی

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: قزوین

شهر: قزوین

دانشگاه بین المللی امام خمینی یک دانشگاه دولتی در شهر قزوین، استان قزوین است. و در سال 1370 تاسیس شده است. در حال حاضر 7930 دانشجو و 516 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 9965 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه بین المللی امام خمینی صاحب امتیاز و ناشر 20 مجله تخصصی است و تا کنون 20 همایش توسط دانشگاه بین المللی امام خمینی برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 3190 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه بین المللی امام خمینی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران دانشگاه بین المللی امام خمینی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «ایران» و «دانش آموزان» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
9965
کل مقالات ISI
3190 مقاله
کل مجلات
20 ژورنال
کل کنفرانسها
20 همایش
کل دانشجویان
7930 نفر
کل اساتید
516 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
F

رتبه‌ دانشگاه بین المللی امام خمینی

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه بین المللی امام خمینی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه بین المللی امام خمینی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه بین المللی امام خمینی

دانشگاه بین المللی امام خمینی تاکنون 9965 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 4033 مقاله ژورنالی و 5932 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه بین المللی امام خمینی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه بین المللی امام خمینی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه بین المللی امام خمینی دسترسی داشته باشید.

نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه بین المللی امام خمینی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 3190 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه بین المللی امام خمینی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه بین المللی امام خمینی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه بین المللی امام خمینی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه بین المللی امام خمینی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 20 همایش توسط دانشگاه بین المللی امام خمینی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه بین المللی امام خمینی ناشر 20 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه بین المللی امام خمینی که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه بین المللی امام خمینی
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه بین المللی امام خمینی با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  0
 • شتابدهنده
  0
 • مرکز رشد
  1
 • فضای کار اشتراکی
  0
 • استارتاپ
  0
 • شرکتهای کارآفرین
  0
 • فعالان اکوسیستم
  1


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه بین المللی امام خمینی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 5387 مقاله مشترک با 380 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه بین المللی امام خمینی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی

شرکای علمی اصلی دانشگاه بین المللی امام خمینی طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه بین المللی امام خمینی ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه بین المللی امام خمینی در سال 1402 موضوع ایران و دانش آموزان می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه بین المللی امام خمینی در سال 1402 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه بین المللی امام خمینی بوده است.

طرح های پژوهشی دانشگاه بین المللی امام خمینی*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه بین المللی امام خمینی به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه بین المللی امام خمینی انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه بین المللی امام خمینی
نام مرکز: دانشگاه بین المللی امام خمینی نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: قزوین شهر: قزوین آدرس: قزوین ، دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)-کد پستی : ۹۶۸۱۸-۳۴۱۴۸ وبسایت دانشگاه: http://www.ikiu.ac.ir شماره تلفن: (28) 33780021 شماره فکس: +98(28) 33780084
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران