آرم موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور

موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور

نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی

استان: آذربایجان شرقی

شهر: مراغه

موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور یک سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی در شهر مراغه، استان آذربایجان شرقی است. و در سال 1371 تاسیس شده است. در حال حاضر 900 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 878 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «نخود» و «نخود دیم» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
878
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
900 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
2307 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور

موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور تاکنون 878 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 280 مقاله ژورنالی و 598 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 837 مقاله مشترک با 107 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور

شرکای علمی اصلی موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور در سال 1402 موضوع نخود و نخود دیم می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور در سال 1402 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور بوده است.

طرح های پژوهشی موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 2307 طرح پژوهشی توسط موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

اخبار موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور
متاسفانه اخبار موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور در لیست اخبار خروجی در پایگاه اخبار علمی تاکنون ثبت نشده است. اخبار علمی بزرگترین و جامعترین مرجع انتشار اخبار دانشگاهی و پژوهشی کشور است که به صورت آنلاین بیش از یکهزار دانشگاه و پژوهشگاه کشور را رصد نموده و اخبار لحظه ای را در اختیار پژوهشگران قرار میدهد.
آرم اخبارعلمی
افراد مهم علمی موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور

اساتید و اعضای هیات علمی موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور
نام مرکز: موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی استان: آذربایجان شرقی شهر: مراغه آدرس: کمربند شمالی ، موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور صندوق پستی 119 وبسایت دانشگاه: http://dari.areeo.ac.ir شماره تلفن: 04137228078 شماره فکس: 04137222069
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران