آرم موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر

موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر

نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی

استان: البرز

شهر: طالقان

موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر یک سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی در شهر طالقان، استان البرز است. و در سال 1309 تاسیس شده است. در حال حاضر 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 2476 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر صاحب امتیاز و ناشر 4 مجله تخصصی است علاوه بر این تاکنون 56 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «آماره ناپارامتریک» و «آماره پارامتریک» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
2476
کل مقالات ISI
56 مقاله
کل مجلات
4 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
10 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
4155 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر

موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر تاکنون 2476 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 807 مقاله ژورنالی و 1669 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 56 مقاله توسط پژوهشگران موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر ناشر 4 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 3101 مقاله مشترک با 158 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر

شرکای علمی اصلی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر در سال 1403 موضوع آماره ناپارامتریک و آماره پارامتریک می باشد.

طرح های پژوهشی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 4155 طرح پژوهشی توسط موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر

اساتید و اعضای هیات علمی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر
نام مرکز: موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی استان: البرز شهر: طالقان آدرس: بلوار شهید فهمیده - موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر- کدپستی:۳۳۱۸۱-۳۱۳۵۹ وبسایت دانشگاه: http://www.spii.ir/ شماره تلفن: 32700042-3 شماره فکس: 32709405
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران