آرم پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار

پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: البرز

شهر: کرج

پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار یک دانشگاه دولتی در شهر کرج، استان البرز است. و در سال 1351 تاسیس شده است. در حال حاضر 475 دانشجو و 25 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1881 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 3 همایش توسط پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 77 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «پساب» و «قلعه رودخان» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1881
کل مقالات ISI
77 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
3 همایش
کل دانشجویان
475 نفر
کل اساتید
25 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار

نمودار مقابل رتبه (Rank) پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار

پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار تاکنون 1881 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 264 مقاله ژورنالی و 1617 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 77 مقاله توسط پژوهشگران پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 3 همایش توسط پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1365 مقاله مشترک با 176 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار

شرکای علمی اصلی پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار در سال 1402 موضوع پساب و قلعه رودخان می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار در سال 1402 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار بوده است.

طرح های پژوهشی پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار

اساتید و اعضای هیات علمی پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار
نام مرکز: پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: البرز شهر: کرج آدرس: البرز - کرج - میدان استاندارد - دانشکده محیط زیست-کد پستی : ۳۱۷۴۶۷۴۷۶۱ صندوق پستی : ۱۱۸ - ۳۱۷۴۶ وبسایت دانشگاه: https://rcesd.ac.ir/ شماره تلفن: 026- 32803027 شماره فکس: 026-32801422
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران