آرم دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: سیستان و بلوچستان

شهر: چابهار

دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار یک دانشگاه دولتی در شهر چابهار، استان سیستان و بلوچستان است. و در سال 1355 تاسیس شده است. در حال حاضر 2707 دانشجو و 106 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1554 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار صاحب امتیاز و ناشر 2 مجله تخصصی است و تا کنون 1 همایش توسط دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 507 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «جذب زیستی» و «جذب زیستی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1554
کل مقالات ISI
507 مقاله
کل مجلات
2 ژورنال
کل کنفرانسها
1 همایش
کل دانشجویان
2707 نفر
کل اساتید
106 نفر
مساحت (مترمربع)
190,000
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار تاکنون 1554 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 537 مقاله ژورنالی و 1017 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 507 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 1 همایش توسط دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار ناشر 2 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 698 مقاله مشترک با 122 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

شرکای علمی اصلی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در سال 1403 موضوع جذب زیستی و جذب زیستی می باشد.

طرح های پژوهشی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار
نام مرکز: دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: سیستان و بلوچستان شهر: چابهار آدرس: استان سیستان و بلوچستان، چابهار، بلوار دانشگاه، دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار-کد پستی: ۵۶۴۹۹-۹۹۷۱۷ وبسایت دانشگاه: http://www.cmu.ac.ir شماره تلفن: (054) 35320020-3 شماره فکس: (054) 35321025
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران