آرم دانشگاه حضرت معصومه (س)

دانشگاه حضرت معصومه (س)

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: قم

شهر: قم

دانشگاه حضرت معصومه (س) یک دانشگاه دولتی در شهر قم، استان قم است. و در سال 1386 تاسیس شده است. در حال حاضر 1500 دانشجو و 98 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 717 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه حضرت معصومه (س) صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط دانشگاه حضرت معصومه (س) برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 3 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه حضرت معصومه (س) را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران دانشگاه حضرت معصومه (س) بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «تمرکززدایی» و «حقوق فناوری های مالی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
717
کل مقالات ISI
3 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
1500 نفر
کل اساتید
98 نفر
مساحت (مترمربع)
100
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ دانشگاه حضرت معصومه (س)

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه حضرت معصومه (س) را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه حضرت معصومه (س) در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه حضرت معصومه (س)

دانشگاه حضرت معصومه (س) تاکنون 717 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 441 مقاله ژورنالی و 276 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه حضرت معصومه (س) را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه حضرت معصومه (س) نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه حضرت معصومه (س) دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه حضرت معصومه (س)

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 3 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه حضرت معصومه (س) در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه حضرت معصومه (س) را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه حضرت معصومه (س)

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه حضرت معصومه (س) را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط دانشگاه حضرت معصومه (س) برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه حضرت معصومه (س) ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه حضرت معصومه (س) که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه حضرت معصومه (س)
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه حضرت معصومه (س) با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی دانشگاه حضرت معصومه (س) شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه حضرت معصومه (س) در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 431 مقاله مشترک با 94 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه حضرت معصومه (س) با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه حضرت معصومه (س)

شرکای علمی اصلی دانشگاه حضرت معصومه (س) طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه حضرت معصومه (س) ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه حضرت معصومه (س) به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه حضرت معصومه (س) در سال 1403 موضوع تمرکززدایی و حقوق فناوری های مالی می باشد.

طرح های پژوهشی دانشگاه حضرت معصومه (س)*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه حضرت معصومه (س) به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه حضرت معصومه (س) انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه حضرت معصومه (س)

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه حضرت معصومه (س) که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای دانشگاه حضرت معصومه (س)
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از دانشگاه حضرت معصومه (س) در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی دانشگاه حضرت معصومه (س)

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه حضرت معصومه (س)
نام مرکز: دانشگاه حضرت معصومه (س) نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: قم شهر: قم آدرس: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)-کد پستی: ۳۷۱۸۱۱۳۳۹۴   صندوق پستی:۱۱۷۹-۳۷۱۹۵ وبسایت دانشگاه: http://www.hmu.ac.ir شماره تلفن: 02533209030 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران