آرم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز

نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی

استان: آذربايجان شرقى

شهر: تبريز

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز یک دانشگاه علوم پزشکی در شهر تبريز، استان آذربايجان شرقى است و در سال 1326 تاسیس شده است. در حال حاضر 8500 دانشجو و 716 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1840 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز صاحب امتیاز و ناشر 6 مجله تخصصی است و تا کنون 10 همایش توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 19013 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «طب سنتی» و «فرایند تحلیل شبکه ای» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1840
کل مقالات ISI
19013 مقاله
کل مجلات
6 ژورنال
کل کنفرانسها
10 همایش
کل دانشجویان
8500 نفر
کل اساتید
716 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
C

رتبه‌ دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز تاکنون 1840 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 385 مقاله ژورنالی و 1455 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 19013 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 10 همایش توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • بيست و چهارمين كنفرانس بين المللي جامعه ايمن

  بيست و چهارمين كنفرانس بين المللي جامعه ايمن

  مشاهده جزئیات
 • چهارمين كنگره سراسري نورماسكولار ايران

  چهارمين كنگره سراسري نورماسكولار ايران

  مشاهده جزئیات
 • سومين كنگره بين المللي بيماري هاي عروقي ريه

  سومين كنگره بين المللي بيماري هاي عروقي ريه

  مشاهده جزئیات
 • چهارمين كنگره درماتولوژي شمالغرب ايران

  چهارمين كنگره درماتولوژي شمالغرب ايران

  مشاهده جزئیات
 • دومين كنگره بين المللي تازه هاي پيشگيري، تشخيص و درمان سرطان هاي دستگاه گوارش

  دومين كنگره بين المللي تازه هاي پيشگيري، تشخيص و درمان سرطان هاي دستگاه گوارش

  مشاهده جزئیات
 • دومين سمپوزيوم كاربرد سلول هاي بنيادي و پزشكي بازساختي در بيماري هاي گوارش و كبد

  دومين سمپوزيوم كاربرد سلول هاي بنيادي و پزشكي بازساختي در بيماري هاي گوارش و كبد

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز ناشر 6 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  0
 • شتابدهنده
  0
 • مرکز رشد
  3
 • فضای کار اشتراکی
  0
 • استارتاپ
  0
 • شرکتهای کارآفرین
  0
 • فعالان اکوسیستم
  3


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 959 مقاله مشترک با 122 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز

شرکای علمی اصلی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز در سال 1397 موضوع طب سنتی و فرایند تحلیل شبکه ای می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز بوده است.

طرح های پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز
 • سعیده غفاری فر
  سعیده غفاری فر استاد یار مرکز توسعه آموزش و پرورش، دانشگاه علوم پزشکی تبریز، تبریز، ایران
 • حمید اله وردی پور
  حمید اله وردی پور گروه بهداشت عمومی و مدیریت، دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، تبریز، ایران
 • جواد بابایی
  جواد بابایی دانشیار دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی تبریز، تبریز، ایران
 • حسن تقی پور
  حسن تقی پور گروه مهندسی بهداشت محیط ، دانشکده بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، تبریز ، ایران.
 • بهروز نقیلی
  بهروز نقیلی استاد گروه بیماریهای عفونی دانشگاه علوم پزشکی تبریز
 • عباس شهبازی
  عباس شهبازی استاد انگل شناسی و قارچ شناسی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز
 • ایمان دیانت
  ایمان دیانت عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز
 • سیما مسعودنیا
  سیما مسعودنیا گروه پوست، بیمارستان سینا، دانشکده پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی تبریز
 • علی جنتی
  علی جنتی دانشیار، گروه مدیریت خدمات بهداشتی درمانی، دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی،تبریز، ایران

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز
  تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز
نام مرکز: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی استان: آذربايجان شرقى شهر: تبريز آدرس: خیابان آزادی- خیابان گلگشت- ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی وبسایت دانشگاه: http://www.tbzmed.ac.ir/ شماره تلفن: 33355921 شماره فکس: 33359680
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران