آرم پژوهشگاه حوزه و دانشگاه

پژوهشگاه حوزه و دانشگاه

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: قم

شهر: قم

پژوهشگاه حوزه و دانشگاه یک پژوهشگاه دولتی در شهر قم، استان قم است. و در سال 1361 تاسیس شده است. در حال حاضر 68 دانشجو و 30 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 954 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.پژوهشگاه حوزه و دانشگاه صاحب امتیاز و ناشر 6 مجله تخصصی است و تا کنون 1 همایش توسط پژوهشگاه حوزه و دانشگاه برگزار شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از پژوهشگاه حوزه و دانشگاه را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران پژوهشگاه حوزه و دانشگاه بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «قرآن» و «معنویت» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
954
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
6 ژورنال
کل کنفرانسها
1 همایش
کل دانشجویان
68 نفر
کل اساتید
30 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ پژوهشگاه حوزه و دانشگاه

نمودار مقابل رتبه (Rank) پژوهشگاه حوزه و دانشگاه را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه

پژوهشگاه حوزه و دانشگاه تاکنون 954 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 869 مقاله ژورنالی و 85 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات پژوهشگاه حوزه و دانشگاه را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از پژوهشگاه حوزه و دانشگاه نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات پژوهشگاه حوزه و دانشگاه دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط پژوهشگاه حوزه و دانشگاه را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشگاه حوزه و دانشگاه

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط پژوهشگاه حوزه و دانشگاه را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 1 همایش توسط پژوهشگاه حوزه و دانشگاه برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران پژوهشگاه حوزه و دانشگاه ناشر 6 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای پژوهشگاه حوزه و دانشگاه که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری پژوهشگاه حوزه و دانشگاه
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری پژوهشگاه حوزه و دانشگاه با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 608 مقاله مشترک با 93 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران پژوهشگاه حوزه و دانشگاه با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه

شرکای علمی اصلی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران پژوهشگاه حوزه و دانشگاه ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در سال 1402 موضوع قرآن و معنویت می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در سال 1402 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان پژوهشگاه حوزه و دانشگاه بوده است.

طرح های پژوهشی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که پژوهشگاه حوزه و دانشگاه به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط پژوهشگاه حوزه و دانشگاه انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه

اساتید و اعضای هیات علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با پژوهشگاه حوزه و دانشگاه
نام مرکز: پژوهشگاه حوزه و دانشگاه نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: قم شهر: قم آدرس: قم ، شهرک پردیسان بعد از دانشگاه آزاد اسلامی-صندوق پستی: ۳۷۱۸۵/۳۱۵۱ وبسایت دانشگاه: http://www.rihu.ac.ir/ شماره تلفن: 025-32111 شماره فکس: 025-32803090
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران