آرم دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام

دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام یک دانشگاه دولتی در شهر تهران، استان تهران است. و در سال 1365 تاسیس شده است. در حال حاضر 490 دانشجو و 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1009 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام صاحب امتیاز و ناشر 12 مجله تخصصی است و تا کنون 24 همایش توسط دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام برگزار شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «دانش» و «دانش» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1009
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
12 ژورنال
کل کنفرانسها
24 همایش
کل دانشجویان
490 نفر
کل اساتید
10 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام

دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام تاکنون 1009 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 261 مقاله ژورنالی و 748 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام دسترسی داشته باشید.

نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 24 همایش توسط دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام ناشر 12 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 396 مقاله مشترک با 79 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام

شرکای علمی اصلی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام در سال 1403 موضوع دانش و دانش می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام در سال 1403 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام بوده است.

طرح های پژوهشی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام
نام مرکز: دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: : تهران – اتوبان شهید بابایی – بعد از ‍پل لشکرک – دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام وبسایت دانشگاه: https://ihuo.ac.ir شماره تلفن: 021-77104834 – 73826310 شماره فکس: 021-77104836
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران