آرم دانشگاه علم و صنعت ایران

دانشگاه علم و صنعت ایران

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه علم و صنعت ایران یک دانشگاه دولتی در شهر تهران، استان تهران است. و در سال 1308 تاسیس شده است. در حال حاضر 10837 دانشجو و 608 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 21840 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه علم و صنعت ایران صاحب امتیاز و ناشر 13 مجله تخصصی است و تا کنون 73 همایش توسط دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 20329 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه علم و صنعت ایران را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1400 پژوهشگران دانشگاه علم و صنعت ایران بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «بهینه سازی» و «زنجیره تامین» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
21840
کل مقالات ISI
20329 مقاله
کل مجلات
13 ژورنال
کل کنفرانسها
73 همایش
کل دانشجویان
10837 نفر
کل اساتید
608 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
2 طرح
شاخص کارآفرینی
A+

رتبه‌ دانشگاه علم و صنعت ایران

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه علم و صنعت ایران را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه علم و صنعت ایران در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه علم و صنعت ایران

دانشگاه علم و صنعت ایران تاکنون 21840 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 2578 مقاله ژورنالی و 19262 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه علم و صنعت ایران را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه علم و صنعت ایران نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه علم و صنعت ایران دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه علم و صنعت ایران

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 20329 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه علم و صنعت ایران در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه علم و صنعت ایران را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
  • پوستر کنفرانس

    Cytotoxicity, anti-tumor effects and structure-activity relationships of nickel and palladium S,C,S pincer complexes against double and triple-positive and triple-negative breast cancer (TNBC) cells.

  • پوستر کنفرانس

    Path planning in three dimensional live environment with randomly moving obstacles for viscoelastic bio-particle.

  • پوستر کنفرانس

    Effects of a Multi-Component Training Program on Healthy Older Adults' Prospective Memory Performa