آرم موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی

موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی یک پژوهشگاه دولتی در شهر تهران، استان تهران است. و در سال 1381 تاسیس شده است. در حال حاضر 500 دانشجو و 36 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 627 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است علاوه بر این تاکنون 43 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «رتبه بندی» و «رتبه بندی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
627
کل مقالات ISI
43 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
500 نفر
کل اساتید
36 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی

موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی تاکنون 627 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 428 مقاله ژورنالی و 199 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 43 مقاله توسط پژوهشگران موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 420 مقاله مشترک با 90 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی

شرکای علمی اصلی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی در سال 1403 موضوع رتبه بندی و رتبه بندی می باشد.

طرح های پژوهشی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی

اساتید و اعضای هیات علمی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی
نام مرکز: موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: نیاوران ، جمال آباد ، خیابان مختار عسگری ، پلاک ۶- کد پستی: ۱۹۷۸۹۱۱۱۱۴ وبسایت دانشگاه: https://www.imps.ac.ir شماره تلفن: 021- 22801900 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران