آرم دانشگاه محقق اردبیلی

دانشگاه محقق اردبیلی

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: اردبیل

شهر: اردبیل

دانشگاه محقق اردبیلی یک دانشگاه دولتی در شهر اردبیل، استان اردبیل است. و در سال 1357 تاسیس شده است. در حال حاضر 12000 دانشجو و 334 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 20513 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه محقق اردبیلی صاحب امتیاز و ناشر 20 مجله تخصصی است و تا کنون 71 همایش توسط دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 3761 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه محقق اردبیلی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران دانشگاه محقق اردبیلی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «تحلیل فضایی» و «تحلیل فضایی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
20513
کل مقالات ISI
3761 مقاله
کل مجلات
20 ژورنال
کل کنفرانسها
71 همایش
کل دانشجویان
12000 نفر
کل اساتید
334 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
F

رتبه‌ دانشگاه محقق اردبیلی

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه محقق اردبیلی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه محقق اردبیلی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه محقق اردبیلی

دانشگاه محقق اردبیلی تاکنون 20513 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 6195 مقاله ژورنالی و 14318 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه محقق اردبیلی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه محقق اردبیلی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه محقق اردبیلی دسترسی داشته باشید.

نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه محقق اردبیلی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 3761 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه محقق اردبیلی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه محقق اردبیلی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه محقق اردبیلی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه محقق اردبیلی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 71 همایش توسط دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه محقق اردبیلی ناشر 20 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه محقق اردبیلی که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه محقق اردبیلی
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه محقق اردبیلی با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  0
 • شتابدهنده
  0
 • مرکز رشد
  1
 • فضای کار اشتراکی
  0
 • استارتاپ
  0
 • شرکتهای کارآفرین
  0
 • فعالان اکوسیستم
  1


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه محقق اردبیلی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 9586 مقاله مشترک با 419 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه محقق اردبیلی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه محقق اردبیلی

شرکای علمی اصلی دانشگاه محقق اردبیلی طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه محقق اردبیلی ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه محقق اردبیلی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه محقق اردبیلی در سال 1403 موضوع تحلیل فضایی و تحلیل فضایی می باشد.

طرح های پژوهشی دانشگاه محقق اردبیلی*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه محقق اردبیلی انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه محقق اردبیلی

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی دانشگاه محقق اردبیلی

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه محقق اردبیلی
نام مرکز: دانشگاه محقق اردبیلی نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: اردبیل شهر: اردبیل آدرس: اردبیل - خیابان دانشگاه - دانشگاه محقق اردبیلی - اداره کل امور آموزشی دانشگاه - مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه - کد پستی: ۱۱۳۶۷ - ۵۶۱۹۹ وبسایت دانشگاه: http://www.uma.ac.ir شماره تلفن: 045-33512081-90 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران