آرم دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: کرمان

شهر: رفسنجان

دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان یک دانشگاه دولتی در شهر رفسنجان، استان کرمان است. و در سال 1369 تاسیس شده است. در حال حاضر 9300 دانشجو و 390 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 4154 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 1617 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «ZNS» و «MOS2» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
4154
کل مقالات ISI
1617 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
9300 نفر
کل اساتید
390 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
F

رتبه‌ دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان تاکنون 4154 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 1283 مقاله ژورنالی و 2871 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 1617 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  0
 • شتابدهنده
  0
 • مرکز رشد
  1
 • فضای کار اشتراکی
  0
 • استارتاپ
  0
 • شرکتهای کارآفرین
  0
 • فعالان اکوسیستم
  1


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 2301 مقاله مشترک با 209 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

شرکای علمی اصلی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در سال 1402 موضوع ZNS و MOS2 می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در سال 1402 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان بوده است.

طرح های پژوهشی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان
نام مرکز: دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: کرمان شهر: رفسنجان آدرس: ایران - کرمان - رفسنجان -میدان امام خمینی- دانشگاه ولی عصر(عج)-صندوق پستی ۵۱۸ وبسایت دانشگاه: http://www.vru.ac.ir شماره تلفن: 034-31312309,31312307 شماره فکس: 034-31312295,31312294
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران