آرم دانشگاه هنر اسلامی تبریز

دانشگاه هنر اسلامی تبریز

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: آذربایجان شرقی

شهر: تبریز

دانشگاه هنر اسلامی تبریز یک دانشگاه دولتی در شهر تبریز، استان آذربایجان شرقی است. و در سال 1378 تاسیس شده است. در حال حاضر 1700 دانشجو و 100 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 2844 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه هنر اسلامی تبریز صاحب امتیاز و ناشر 3 مجله تخصصی است و تا کنون 17 همایش توسط دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 104 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه هنر اسلامی تبریز را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران دانشگاه هنر اسلامی تبریز بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «مسیرهای حرکتی» و «مراسم آیینی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
2844
کل مقالات ISI
104 مقاله
کل مجلات
3 ژورنال
کل کنفرانسها
17 همایش
کل دانشجویان
1700 نفر
کل اساتید
100 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
A+

رتبه‌ دانشگاه هنر اسلامی تبریز

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه هنر اسلامی تبریز را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه هنر اسلامی تبریز در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه هنر اسلامی تبریز

دانشگاه هنر اسلامی تبریز تاکنون 2844 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 1058 مقاله ژورنالی و 1786 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه هنر اسلامی تبریز را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه هنر اسلامی تبریز نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه هنر اسلامی تبریز دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه هنر اسلامی تبریز

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 104 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه هنر اسلامی تبریز در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه هنر اسلامی تبریز را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه هنر اسلامی تبریز

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه هنر اسلامی تبریز را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 17 همایش توسط دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه هنر اسلامی تبریز ناشر 3 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه هنر اسلامی تبریز که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه هنر اسلامی تبریز
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه هنر اسلامی تبریز با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  0
 • شتابدهنده
  0
 • مرکز رشد
  1
 • فضای کار اشتراکی
  0
 • استارتاپ
  1
 • شرکتهای کارآفرین
  37
 • فعالان اکوسیستم
  45


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه هنر اسلامی تبریز در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1231 مقاله مشترک با 148 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه هنر اسلامی تبریز با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه هنر اسلامی تبریز

شرکای علمی اصلی دانشگاه هنر اسلامی تبریز طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه هنر اسلامی تبریز ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه هنر اسلامی تبریز به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه هنر اسلامی تبریز در سال 1403 موضوع مسیرهای حرکتی و مراسم آیینی می باشد.

طرح های پژوهشی دانشگاه هنر اسلامی تبریز*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه هنر اسلامی تبریز به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه هنر اسلامی تبریز انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه هنر اسلامی تبریز

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه هنر اسلامی تبریز که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی دانشگاه هنر اسلامی تبریز

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه هنر اسلامی تبریز
نام مرکز: دانشگاه هنر اسلامی تبریز نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: آذربایجان شرقی شهر: تبریز آدرس: تبریز - خیابان آزادی - میدان حکیم نظامی - دانشگاه هنر اسلامی تبریز -کد پستی : ۵۱۶۴۷۳۶۹۳۱ وبسایت دانشگاه: http://www.tabriziau.ac.ir شماره تلفن: 041-35412135 شماره فکس: 041-35412140
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران