دانشگاه هنر اصفهان در سال 1355 تاسیس شده است. در حال حاضر 3000 دانشجو و 290 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1785 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه هنر اصفهان صاحب امتیاز و ناشر 3 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط دانشگاه هنر اصفهان برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه هنر اصفهان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه هنر اصفهان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «شهر اصفهان» و «اصفهان» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1785
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
3 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
3000 نفر
کل اساتید
290 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه هنر اصفهان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه هنر اصفهان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه هنر اصفهان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه هنر اصفهان

دانشگاه هنر اصفهان تاکنون 1785 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 175 مقاله ژورنالی و 1610 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه هنر اصفهان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه هنر اصفهان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه هنر اصفهان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه هنر اصفهان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه هنر اصفهان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه هنر اصفهان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه هنر اصفهان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه هنر اصفهان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط دانشگاه هنر اصفهان برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه هنر اصفهان ناشر 3 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه هنر اصفهان که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه هنر اصفهان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 856 مقاله مشترک با 140 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه هنر اصفهان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه هنر اصفهان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه هنر اصفهان در سال 1397 موضوع شهر اصفهان و اصفهان می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه هنر اصفهان در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه هنر اصفهان بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه هنر اصفهان
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه هنر اصفهان در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه هنر اصفهان
نام مرکز: دانشگاه هنر اصفهان نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: اصفهان شهر: اصفهان آدرس: اصفهان،خیابان حکیم نظامی، روبروی خیابان خاقانی، دانشگاه هنر اصفهان وبسایت دانشگاه: https://www.aui.ac.ir شماره تلفن: ۰۳۱-۳۶۲۴۹۸۴۱,۳۶۲۴۹۸۳۶ شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران