آرم دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: آذربایجان شرقی

شهر: تبریز

دانشگاه شهید مدنی آذربایجان یک دانشگاه دولتی در شهر تبریز، استان آذربایجان شرقی است. و در سال 1364 تاسیس شده است. در حال حاضر 6707 دانشجو و 399 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 5228 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه شهید مدنی آذربایجان صاحب امتیاز و ناشر 4 مجله تخصصی است و تا کنون 27 همایش توسط دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 3153 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه شهید مدنی آذربایجان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران دانشگاه شهید مدنی آذربایجان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «عملکرد تحصیلی» و «عملکرد تحصیلی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
5228
کل مقالات ISI
3153 مقاله
کل مجلات
4 ژورنال
کل کنفرانسها
27 همایش
کل دانشجویان
6707 نفر
کل اساتید
399 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه شهید مدنی آذربایجان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

دانشگاه شهید مدنی آذربایجان تاکنون 5228 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 2126 مقاله ژورنالی و 3102 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه شهید مدنی آذربایجان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه شهید مدنی آذربایجان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه شهید مدنی آذربایجان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 3153 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه شهید مدنی آذربایجان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه شهید مدنی آذربایجان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 27 همایش توسط دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ناشر 4 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه شهید مدنی آذربایجان که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 2901 مقاله مشترک با 269 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه شهید مدنی آذربایجان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

شرکای علمی اصلی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در سال 1403 موضوع عملکرد تحصیلی و عملکرد تحصیلی می باشد.

طرح های پژوهشی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه شهید مدنی آذربایجان به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه شهید مدنی آذربایجان انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه شهید مدنی آذربایجان
نام مرکز: دانشگاه شهید مدنی آذربایجان نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: آذربایجان شرقی شهر: تبریز آدرس: استان آذربایجان شرقی - تبریز - ۳۵کیلومتری جاده تبریز-مراغه - دانشگاه شهید مدنی آذربایجان کد پستی:    ۵۳۷۵۱۷۱۳۷۹ وبسایت دانشگاه: http://www.azaruniv.ac.ir شماره تلفن: 041- 34327500 ,34327535 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران