آرم دانشگاه شهید باهنر کرمان

دانشگاه شهید باهنر کرمان

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: کرمان

شهر: کرمان

دانشگاه شهید باهنر کرمان یک دانشگاه دولتی در شهر کرمان، استان کرمان است. و در سال 1353 تاسیس شده است. در حال حاضر 19000 دانشجو و 1160 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 15712 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه شهید باهنر کرمان صاحب امتیاز و ناشر 16 مجله تخصصی است و تا کنون 49 همایش توسط دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 7692 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه شهید باهنر کرمان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1398 پژوهشگران دانشگاه شهید باهنر کرمان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «ایران» و «فلزات سنگین» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
13839
کل مقالات ISI
7692 مقاله
کل مجلات
16 ژورنال
کل کنفرانسها
49 همایش
کل دانشجویان
19000 نفر
کل اساتید
1160 نفر
مساحت (مترمربع)
5,000,000
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ دانشگاه شهید باهنر کرمان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه شهید باهنر کرمان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه شهید باهنر کرمان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه شهید باهنر کرمان

دانشگاه شهید باهنر کرمان تاکنون 15712 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 1892 مقاله ژورنالی و 13820 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه شهید باهنر کرمان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه شهید باهنر کرمان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه شهید باهنر کرمان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه شهید باهنر کرمان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 7692 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه شهید باهنر کرمان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه شهید باهنر کرمان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه شهید باهنر کرمان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه شهید باهنر کرمان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 49 همایش توسط دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه شهید باهنر کرمان ناشر 16 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه شهید باهنر کرمان که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه شهید باهنر کرمان
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه شهید باهنر کرمان با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  0
 • شتابدهنده
  0
 • مرکز رشد
  0
 • فضای کار اشتراکی
  0
 • استارتاپ
  0
 • شرکتهای کارآفرین
  0
 • فعالان اکوسیستم
  0


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه شهید باهنر کرمان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 6262 مقاله مشترک با 329 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه شهید باهنر کرمان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان

شرکای علمی اصلی دانشگاه شهید باهنر کرمان طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه شهید باهنر کرمان ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1398 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه شهید باهنر کرمان در سال 1398 موضوع ایران و فلزات سنگین می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه شهید باهنر کرمان در سال 1398 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه شهید باهنر کرمان بوده است.

طرح های پژوهشی دانشگاه شهید باهنر کرمان*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه شهید باهنر کرمان به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه شهید باهنر کرمان انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای دانشگاه شهید باهنر کرمان
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از دانشگاه شهید باهنر کرمان در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه شهید باهنر کرمان
ارتباط با دانشگاه شهید باهنر کرمان
نام مرکز: دانشگاه شهید باهنر کرمان نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: کرمان شهر: کرمان آدرس: وبسایت دانشگاه: شماره تلفن: شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران