آرم دانشگاه فنی و حرفه ای

دانشگاه فنی و حرفه ای

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه فنی و حرفه ای یک دانشگاه دولتی در شهر تهران، استان تهران است. و در سال 1344 تاسیس شده است. در حال حاضر 200000 دانشجو و 22643 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 2985 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه فنی و حرفه ای صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 30 همایش توسط دانشگاه فنی و حرفه ای برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 1476 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه فنی و حرفه ای را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1398 پژوهشگران دانشگاه فنی و حرفه ای بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «امنیت» و «خودرو» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
2985
کل مقالات ISI
1476 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
30 همایش
کل دانشجویان
200000 نفر
کل اساتید
22643 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
C

رتبه‌ دانشگاه فنی و حرفه ای

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه فنی و حرفه ای را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه فنی و حرفه ای در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه فنی و حرفه ای

دانشگاه فنی و حرفه ای تاکنون 2985 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 146 مقاله ژورنالی و 2839 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه فنی و حرفه ای را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه فنی و حرفه ای نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه فنی و حرفه ای دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه فنی و حرفه ای

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 1476 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه فنی و حرفه ای در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه فنی و حرفه ای را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه فنی و حرفه ای

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه فنی و حرفه ای را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 30 همایش توسط دانشگاه فنی و حرفه ای برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • همايش علمي گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه فني و حرفه اي

  همايش علمي گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه فني و حرفه اي

  مشاهده جزئیات
 • اولين كنفرانس ملي كسب و كار نوين در مهندسي برق و كامپيوتر

  اولين كنفرانس ملي كسب و كار نوين در مهندسي برق و كامپيوتر

  مشاهده جزئیات
 • سومين همايش ملي پژوهش‌هاي نوين دانشگاهي در هنر، معماري و عمران

  سومين همايش ملي پژوهش‌هاي نوين دانشگاهي در هنر، معماري و عمران

  مشاهده جزئیات
 • دومين كنفرانس ملي مهندسي برق، كامپيوتر و فن آوري ارتباطات

  دومين كنفرانس ملي مهندسي برق، كامپيوتر و فن آوري ارتباطات

  مشاهده جزئیات
 • سومين كنفرانس آموزش و كاربرد رياضيات

  سومين كنفرانس آموزش و كاربرد رياضيات

  مشاهده جزئیات
 • كنفرانس ملي دستاوردهاي نوين پژوهشي در حسابداري و مديريت

  كنفرانس ملي دستاوردهاي نوين پژوهشي در حسابداري و مديريت

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه فنی و حرفه ای ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه فنی و حرفه ای که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه فنی و حرفه ای
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه فنی و حرفه ای با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  0
 • شتابدهنده
  0
 • مرکز رشد
  2
 • فضای کار اشتراکی
  0
 • استارتاپ
  1
 • شرکتهای کارآفرین
  0
 • فعالان اکوسیستم
  3


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه فنی و حرفه ای در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1360 مقاله مشترک با 260 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه فنی و حرفه ای با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه فنی و حرفه ای

شرکای علمی اصلی دانشگاه فنی و حرفه ای طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه فنی و حرفه ای ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1398 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه فنی و حرفه ای به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه فنی و حرفه ای در سال 1398 موضوع امنیت و خودرو می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه فنی و حرفه ای در سال 1398 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه فنی و حرفه ای بوده است.

طرح های پژوهشی دانشگاه فنی و حرفه ای*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه فنی و حرفه ای به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه فنی و حرفه ای انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه فنی و حرفه ای

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه فنی و حرفه ای که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای دانشگاه فنی و حرفه ای
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از دانشگاه فنی و حرفه ای در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی دانشگاه فنی و حرفه ای

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای
ارتباط با دانشگاه فنی و حرفه ای
نام مرکز: دانشگاه فنی و حرفه ای نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: تهران : میدان ونک ،خیابان برزیل شرقی،پلاک شماره ی  4 وبسایت دانشگاه: http://www.tvu.ac.ir شماره تلفن: (021) 42350000 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران