آرم دانشگاه حکیم سبزواری

دانشگاه حکیم سبزواری

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: خراسان رضوی

شهر: سبزوار

دانشگاه حکیم سبزواری یک دانشگاه دولتی در شهر سبزوار، استان خراسان رضوی است. و در سال 1366 تاسیس شده است. در حال حاضر 9192 دانشجو و 674 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 6265 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه حکیم سبزواری صاحب امتیاز و ناشر 5 مجله تخصصی است و تا کنون 13 همایش توسط دانشگاه حکیم سبزواری برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 2020 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه حکیم سبزواری را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران دانشگاه حکیم سبزواری بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «REGCM4» و «DUST» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
6265
کل مقالات ISI
2020 مقاله
کل مجلات
5 ژورنال
کل کنفرانسها
13 همایش
کل دانشجویان
9192 نفر
کل اساتید
674 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
F

رتبه‌ دانشگاه حکیم سبزواری

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه حکیم سبزواری را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه حکیم سبزواری در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه حکیم سبزواری

دانشگاه حکیم سبزواری تاکنون 6265 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 2052 مقاله ژورنالی و 4213 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه حکیم سبزواری را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه حکیم سبزواری نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه حکیم سبزواری دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه حکیم سبزواری

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 2020 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه حکیم سبزواری در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه حکیم سبزواری را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه حکیم سبزواری

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه حکیم سبزواری را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 13 همایش توسط دانشگاه حکیم سبزواری برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه حکیم سبزواری ناشر 5 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه حکیم سبزواری که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه حکیم سبزواری
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه حکیم سبزواری با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  0
 • شتابدهنده
  0
 • مرکز رشد
  1
 • فضای کار اشتراکی
  0
 • استارتاپ
  0
 • شرکتهای کارآفرین
  0
 • فعالان اکوسیستم
  1


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه حکیم سبزواری در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 3184 مقاله مشترک با 273 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه حکیم سبزواری با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه حکیم سبزواری

شرکای علمی اصلی دانشگاه حکیم سبزواری طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه حکیم سبزواری ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه حکیم سبزواری به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه حکیم سبزواری در سال 1403 موضوع REGCM4 و DUST می باشد.

طرح های پژوهشی دانشگاه حکیم سبزواری*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه حکیم سبزواری به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه حکیم سبزواری انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه حکیم سبزواری

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه حکیم سبزواری که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای دانشگاه حکیم سبزواری
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از دانشگاه حکیم سبزواری در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی دانشگاه حکیم سبزواری

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه حکیم سبزواری
نام مرکز: دانشگاه حکیم سبزواری نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: خراسان رضوی شهر: سبزوار آدرس: خراسان رضوی - سبزوار - توحید شهر- دانشگاه حکیم سبزواری- صندوق پستی ۳۹۷ - کدپستی: ۹۶۱۷۹۷۶۴۸۷ وبسایت دانشگاه: http://www.hsu.ac.ir شماره تلفن: (051) 44410104 شماره فکس: (051) 44012607
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران