آرم دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه جامع علمی کاربردی یک موسسه غیرانتفاعی در شهر تهران، استان تهران است. و در سال 1371 تاسیس شده است. در حال حاضر 50053 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 6006 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه جامع علمی کاربردی صاحب امتیاز و ناشر 5 مجله تخصصی است و تا کنون 82 همایش توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 385 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه جامع علمی کاربردی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1400 پژوهشگران دانشگاه جامع علمی کاربردی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «هوش فرهنگی» و «ویژگی های شخصیتی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
6006
کل مقالات ISI
385 مقاله
کل مجلات
5 ژورنال
کل کنفرانسها
82 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
50053 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
B

رتبه‌ دانشگاه جامع علمی کاربردی

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه جامع علمی کاربردی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه جامع علمی کاربردی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی تاکنون 6006 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 346 مقاله ژورنالی و 5660 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه جامع علمی کاربردی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه جامع علمی کاربردی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه جامع علمی کاربردی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه جامع علمی کاربردی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 385 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه جامع علمی کاربردی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه جامع علمی کاربردی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 82 همایش توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه جامع علمی کاربردی ناشر 5 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه جامع علمی کاربردی که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه جامع علمی کاربردی
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه جامع علمی کاربردی با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  0
 • شتابدهنده
  0
 • مرکز رشد
  3
 • فضای کار اشتراکی
  0
 • استارتاپ
  0
 • شرکتهای کارآفرین
  0
 • فعالان اکوسیستم
  3


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 4182 مقاله مشترک با 489 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه جامع علمی کاربردی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی

شرکای علمی اصلی دانشگاه جامع علمی کاربردی طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه جامع علمی کاربردی ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1400 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال 1400 موضوع هوش فرهنگی و ویژگی های شخصیتی می باشد.

طرح های پژوهشی دانشگاه جامع علمی کاربردی*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای دانشگاه جامع علمی کاربردی
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از دانشگاه جامع علمی کاربردی در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه جامع علمی کاربردی
نام مرکز: دانشگاه جامع علمی کاربردی نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: تهران شهر: تهران آدرس: خیابان انقلاب – بین خیابان حافظ و نجات الهی – پلاک ۶۸۳ وبسایت دانشگاه: http://www.uast.ac.ir/ شماره تلفن: 82779 شماره فکس: 88808987
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران