آرم دانشگاه سیستان و بلوچستان

دانشگاه سیستان و بلوچستان

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: سیستان و بلوچستان

شهر: زاهدان

دانشگاه سیستان و بلوچستان یک دانشگاه دولتی در شهر زاهدان، استان سیستان و بلوچستان است. و در سال 1353 تاسیس شده است. در حال حاضر 21217 دانشجو و 364 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 15236 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه سیستان و بلوچستان صاحب امتیاز و ناشر 28 مجله تخصصی است و تا کنون 54 همایش توسط دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 3786 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه سیستان و بلوچستان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران دانشگاه سیستان و بلوچستان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «COKRIGING» و «DINSAR» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
15236
کل مقالات ISI
3786 مقاله
کل مجلات
28 ژورنال
کل کنفرانسها
54 همایش
کل دانشجویان
21217 نفر
کل اساتید
364 نفر
مساحت (مترمربع)
1,940,000
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
F

رتبه‌ دانشگاه سیستان و بلوچستان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه سیستان و بلوچستان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه سیستان و بلوچستان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه سیستان و بلوچستان

دانشگاه سیستان و بلوچستان تاکنون 15236 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 4551 مقاله ژورنالی و 10685 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه سیستان و بلوچستان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه سیستان و بلوچستان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه سیستان و بلوچستان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه سیستان و بلوچستان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 3786 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه سیستان و بلوچستان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه سیستان و بلوچستان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه سیستان و بلوچستان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه سیستان و بلوچستان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 54 همایش توسط دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه سیستان و بلوچستان ناشر 28 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه سیستان و بلوچستان که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه سیستان و بلوچستان
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه سیستان و بلوچستان با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  0
 • شتابدهنده
  0
 • مرکز رشد
  1
 • فضای کار اشتراکی
  0
 • استارتاپ
  0
 • شرکتهای کارآفرین
  0
 • فعالان اکوسیستم
  1


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه سیستان و بلوچستان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 7893 مقاله مشترک با 418 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه سیستان و بلوچستان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان

شرکای علمی اصلی دانشگاه سیستان و بلوچستان طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه سیستان و بلوچستان ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه سیستان و بلوچستان در سال 1403 موضوع COKRIGING و DINSAR می باشد.

طرح های پژوهشی دانشگاه سیستان و بلوچستان*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه سیستان و بلوچستان به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه سیستان و بلوچستان انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه سیستان و بلوچستان
نام مرکز: دانشگاه سیستان و بلوچستان نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: سیستان و بلوچستان شهر: زاهدان آدرس: زاهدان، بلوار دانشگاه، سازمان مرکزی دانشگاه سیستان و بلوچستان- کد پستی : ۴۵۸۴۵-۹۸۱۶۷ صندوق پستی: -۹۸۷- ۹۸۱۵۵ وبسایت دانشگاه: http://www.usb.ac.ir شماره تلفن: +98-54-33446251~60 , 31132307 , 31136209 شماره فکس: (054) 33446888
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران