آرم موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی

موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی

نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی

استان: البرز

شهر: کرج

موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی یک سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی در شهر کرج، استان البرز است. و در سال 1383 تاسیس شده است. در حال حاضر 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1292 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی صاحب امتیاز و ناشر 3 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 210 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «آبیاری جویچه ای» و «آبیاری جویچه ای» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1292
کل مقالات ISI
210 مقاله
کل مجلات
3 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
10 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
1214 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی

موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی تاکنون 1292 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 748 مقاله ژورنالی و 544 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 210 مقاله توسط پژوهشگران موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی ناشر 3 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1292 مقاله مشترک با 130 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی

شرکای علمی اصلی موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی در سال 1403 موضوع آبیاری جویچه ای و آبیاری جویچه ای می باشد.

طرح های پژوهشی موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 1214 طرح پژوهشی توسط موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی

اساتید و اعضای هیات علمی موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی
نام مرکز: موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی استان: البرز شهر: کرج آدرس: لوار شهید فهمیده- موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی وبسایت دانشگاه: http://www.aeri.ir/ شماره تلفن: 026- 3270835-32705320 -32705242 شماره فکس: 026-32706277
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران