آرم پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران

پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران

نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی

استان: البرز

شهر: طالقان

پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران یک سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی در شهر طالقان، استان البرز است. و در سال 1379 تاسیس شده است. در حال حاضر 46 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1164 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 1001 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «BROILER» و «INTESTINAL MORPHOLOGY» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1164
کل مقالات ISI
1001 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
46 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
466 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران

نمودار مقابل رتبه (Rank) پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران

پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران تاکنون 1164 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 356 مقاله ژورنالی و 808 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 1001 مقاله توسط پژوهشگران پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1331 مقاله مشترک با 141 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران

شرکای علمی اصلی پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران در سال 1402 موضوع BROILER و INTESTINAL MORPHOLOGY می باشد.

طرح های پژوهشی پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 466 طرح پژوهشی توسط پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران

اساتید و اعضای هیات علمی پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران
نام مرکز: پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی استان: البرز شهر: طالقان آدرس: بلوار شهید فهمیده -روبروی بانک کشاورزی-پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران- کد پستی: 3135933151 وبسایت دانشگاه: http://www.abrii.ac.ir/ شماره تلفن: 32703536 -32709652 شماره فکس: 32701067
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران