آرم دانشگاه علوم پزشکی گیلان

دانشگاه علوم پزشکی گیلان

نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی

استان: گيلان

شهر: رشت

دانشگاه علوم پزشکی گیلان یک دانشگاه علوم پزشکی در شهر رشت، استان گيلان است. و در سال 1364 تاسیس شده است. در حال حاضر 4805 دانشجو و 453 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 797 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه علوم پزشکی گیلان صاحب امتیاز و ناشر 5 مجله تخصصی است و تا کنون 6 همایش توسط دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 3589 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه علوم پزشکی گیلان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1398 پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی گیلان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «سوختگی» و «افسردگی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
797
کل مقالات ISI
3589 مقاله
کل مجلات
5 ژورنال
کل کنفرانسها
6 همایش
کل دانشجویان
4805 نفر
کل اساتید
453 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ دانشگاه علوم پزشکی گیلان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه علوم پزشکی گیلان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه علوم پزشکی گیلان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

دانشگاه علوم پزشکی گیلان تاکنون 797 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 282 مقاله ژورنالی و 515 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه علوم پزشکی گیلان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه علوم پزشکی گیلان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه علوم پزشکی گیلان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 3589 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه علوم پزشکی گیلان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه علوم پزشکی گیلان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه علوم پزشکی گیلان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 6 همایش توسط دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • دومين همايش ملي سالمندي دكتر حكيم زاده با محوريت بازتواني و تروما

  دومين همايش ملي سالمندي دكتر حكيم زاده با محوريت بازتواني و تروما

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش ملي اخلاق در پژوهش هاي زيست پزشكي ايران: چالش ها و فرصت ها

  اولين همايش ملي اخلاق در پژوهش هاي زيست پزشكي ايران: چالش ها و فرصت ها

  مشاهده جزئیات
 • دومين همايش ملي پيشگيري از حوادث غرق شدگي

  دومين همايش ملي پيشگيري از حوادث غرق شدگي

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش ملي پيشگيري از غرق شدگي

  اولين همايش ملي پيشگيري از غرق شدگي

  مشاهده جزئیات
 • اولين كنگره كشوري و چهارمين همايش پژوهشي دانشجويي درمانهاي زيبايي با تاكيد بر روش هاي نوين

  اولين كنگره كشوري و چهارمين همايش پژوهشي دانشجويي درمانهاي زيبايي با تاكيد بر روش هاي نوين

  مشاهده جزئیات
 • دهمين همايش سراسري بهداشت و ايمني كار

  دهمين همايش سراسري بهداشت و ايمني كار

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه علوم پزشکی گیلان ناشر 5 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه علوم پزشکی گیلان که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی دانشگاه علوم پزشکی گیلان شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه علوم پزشکی گیلان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 368 مقاله مشترک با 88 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی گیلان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

شرکای علمی اصلی دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی گیلان ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1398 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سال 1398 موضوع سوختگی و افسردگی می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سال 1398 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه علوم پزشکی گیلان بوده است.

طرح های پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه علوم پزشکی گیلان به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه علوم پزشکی گیلان انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای دانشگاه علوم پزشکی گیلان
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان
  تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه علوم پزشکی گیلان
نام مرکز: دانشگاه علوم پزشکی گیلان نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی استان: گيلان شهر: رشت آدرس: خیابان پرستار - ساختمان دفتر مرکزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان وبسایت دانشگاه: http://www.gums.ac.ir/ شماره تلفن: 33326064 - 33326063 - 33326062 - 33326061 شماره فکس: 33326065
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران