آرم دانشگاه صنعتی اصفهان

دانشگاه صنعتی اصفهان

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: اصفهان

شهر: اصفهان

دانشگاه صنعتی اصفهان یک دانشگاه دولتی در شهر اصفهان، استان اصفهان است. و در سال 1356 تاسیس شده است. در حال حاضر 9051 دانشجو و 817 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 16577 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه صنعتی اصفهان صاحب امتیاز و ناشر 12 مجله تخصصی است و تا کنون 44 همایش توسط دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 19247 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه صنعتی اصفهان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران دانشگاه صنعتی اصفهان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «افزاینده ولتاژ» و «افزاینده ولتاژ» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
16577
کل مقالات ISI
19247 مقاله
کل مجلات
12 ژورنال
کل کنفرانسها
44 همایش
کل دانشجویان
9051 نفر
کل اساتید
817 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
B

رتبه‌ دانشگاه صنعتی اصفهان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه صنعتی اصفهان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه صنعتی اصفهان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه صنعتی اصفهان

دانشگاه صنعتی اصفهان تاکنون 16577 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 2963 مقاله ژورنالی و 13614 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه صنعتی اصفهان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه صنعتی اصفهان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه صنعتی اصفهان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه صنعتی اصفهان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 19247 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه صنعتی اصفهان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه صنعتی اصفهان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه صنعتی اصفهان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه صنعتی اصفهان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 44 همایش توسط دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه صنعتی اصفهان ناشر 12 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه صنعتی اصفهان که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه صنعتی اصفهان
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه صنعتی اصفهان با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  0
 • شتابدهنده
  1
 • مرکز رشد
  1
 • فضای کار اشتراکی
  1
 • استارتاپ
  1
 • شرکتهای کارآفرین
  0
 • فعالان اکوسیستم
  13


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه صنعتی اصفهان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 7978 مقاله مشترک با 363 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه صنعتی اصفهان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه صنعتی اصفهان

شرکای علمی اصلی دانشگاه صنعتی اصفهان طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه صنعتی اصفهان ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه صنعتی اصفهان در سال 1403 موضوع افزاینده ولتاژ و افزاینده ولتاژ می باشد.

طرح های پژوهشی دانشگاه صنعتی اصفهان*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه صنعتی اصفهان انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه صنعتی اصفهان

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه صنعتی اصفهان
نام مرکز: دانشگاه صنعتی اصفهان نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: اصفهان شهر: اصفهان آدرس: دانشگاه صنعتی اصفهان :ایران - اصفهان - میدان استقلال -کدپستی  ۸۴۱۵۶۸۳۱۱۱ وبسایت دانشگاه: http://www.iut.ac.ir شماره تلفن: 031-33912210-11 شماره فکس: 031-33912862
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران