آرم مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: خراسان شمالی

شهر: اسفراین

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین یک دانشگاه دولتی در شهر اسفراین، استان خراسان شمالی است. و در سال 1390 تاسیس شده است. در حال حاضر 1600 دانشجو و 98 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 637 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 14 همایش توسط مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 271 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «کاتالیست» و «راندمان حذف» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
637
کل مقالات ISI
271 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
14 همایش
کل دانشجویان
1600 نفر
کل اساتید
98 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

نمودار مقابل رتبه (Rank) مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین تاکنون 637 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 97 مقاله ژورنالی و 540 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 271 مقاله توسط پژوهشگران مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 14 همایش توسط مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 427 مقاله مشترک با 91 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

شرکای علمی اصلی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال 1402 موضوع کاتالیست و راندمان حذف می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال 1402 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین بوده است.

طرح های پژوهشی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

اساتید و اعضای هیات علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
نام مرکز: مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: خراسان شمالی شهر: اسفراین آدرس: شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر وبسایت دانشگاه: http://esfarayen.ac.ir/ شماره تلفن: 37266531-3 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران