آرم سازمان نظام مهندسی ساختمان

سازمان نظام مهندسی ساختمان

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: تهران

شهر: تهران

سازمان نظام مهندسی ساختمان یک موسسه غیرانتفاعی در شهر تهران، استان تهران است. و در سال 1374 تاسیس شده است.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 262 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.سازمان نظام مهندسی ساختمان صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزار شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از سازمان نظام مهندسی ساختمان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران سازمان نظام مهندسی ساختمان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «مدیریت شهری» و «عملکرد سازمانی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
262
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
0 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
F

رتبه‌ سازمان نظام مهندسی ساختمان

نمودار مقابل رتبه (Rank) سازمان نظام مهندسی ساختمان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات سازمان نظام مهندسی ساختمان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی سازمان نظام مهندسی ساختمان

سازمان نظام مهندسی ساختمان تاکنون 262 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 12 مقاله ژورنالی و 250 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات سازمان نظام مهندسی ساختمان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از سازمان نظام مهندسی ساختمان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات سازمان نظام مهندسی ساختمان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی سازمان نظام مهندسی ساختمان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران سازمان نظام مهندسی ساختمان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های سازمان نظام مهندسی ساختمان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای سازمان نظام مهندسی ساختمان ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری سازمان نظام مهندسی ساختمان
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری سازمان نظام مهندسی ساختمان با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  0
 • شتابدهنده
  0
 • مرکز رشد
  0
 • فضای کار اشتراکی
  0
 • استارتاپ
  0
 • شرکتهای کارآفرین
  1
 • فعالان اکوسیستم
  0


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 162 مقاله مشترک با 80 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران سازمان نظام مهندسی ساختمان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی سازمان نظام مهندسی ساختمان

شرکای علمی اصلی سازمان نظام مهندسی ساختمان طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران سازمان نظام مهندسی ساختمان ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی سازمان نظام مهندسی ساختمان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان سازمان نظام مهندسی ساختمان در سال 1402 موضوع مدیریت شهری و عملکرد سازمانی می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی سازمان نظام مهندسی ساختمان در سال 1402 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان سازمان نظام مهندسی ساختمان بوده است.

طرح های پژوهشی سازمان نظام مهندسی ساختمان*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که سازمان نظام مهندسی ساختمان به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی سازمان نظام مهندسی ساختمان

اساتید و اعضای هیات علمی سازمان نظام مهندسی ساختمان که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی سازمان نظام مهندسی ساختمان

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با سازمان نظام مهندسی ساختمان
نام مرکز: سازمان نظام مهندسی ساختمان نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: تهران شهر: تهران آدرس: خیابان حضرت ولیعصر(عج)، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی خیابان تک شمالی، پلاک یک وبسایت دانشگاه: http://www.irceo.net/ شماره تلفن: 021-42605000 شماره فکس: 021-88665156-57
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران