آرم موسسه آموزش عالی شفق

موسسه آموزش عالی شفق

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: مازندران

شهر: تنكابن

موسسه آموزش عالی شفق در سال 1385 تاسیس شده است. در حال حاضر 900 دانشجو و 92 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 118 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.موسسه آموزش عالی شفق صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 4 همایش توسط موسسه آموزش عالی شفق برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه آموزش عالی شفق را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران موسسه آموزش عالی شفق بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «تمرینات اصلاحی» و «ابعاد آنتروپومتریکی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
118
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
4 همایش
کل دانشجویان
900 نفر
کل اساتید
92 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ موسسه آموزش عالی شفق

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه آموزش عالی شفق را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه آموزش عالی شفق در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه آموزش عالی شفق

موسسه آموزش عالی شفق تاکنون 118 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 3 مقاله ژورنالی و 115 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه آموزش عالی شفق را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه آموزش عالی شفق نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه آموزش عالی شفق دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه آموزش عالی شفق

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی شفق در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی شفق را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه آموزش عالی شفق

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه آموزش عالی شفق را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 4 همایش توسط موسسه آموزش عالی شفق برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • اولين همايش ملي مطالعات كاربردي در علوم ورزشي

  اولين همايش ملي مطالعات كاربردي در علوم ورزشي

  مشاهده جزئیات
 • اولين كنفرانس ملي پژوهشهاي نوين در معماري و شهرسازي ايران

  اولين كنفرانس ملي پژوهشهاي نوين در معماري و شهرسازي ايران

  مشاهده جزئیات
 • اولين كنفرانس ملي نوآوري در مهندسي كامپيوتر و فنآوري اطلاعات

  اولين كنفرانس ملي نوآوري در مهندسي كامپيوتر و فنآوري اطلاعات

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش منطقه اي پژوهش ها و راه كارهاي نوين در حسابداري و مديريت

  اولين همايش منطقه اي پژوهش ها و راه كارهاي نوين در حسابداري و مديريت

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای موسسه آموزش عالی شفق ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی شفق در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 51 مقاله مشترک با 18 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه آموزش عالی شفق با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه آموزش عالی شفق به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه آموزش عالی شفق در سال 1397 موضوع تمرینات اصلاحی و ابعاد آنتروپومتریکی می باشد.

اعضای هیأت علمی موسسه آموزش عالی شفق
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی موسسه آموزش عالی شفق در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با موسسه آموزش عالی شفق
نام مرکز: موسسه آموزش عالی شفق نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: مازندران شهر: تنكابن آدرس: نشتارود-کوچه مرداب 20 -مؤسسه غیرانتفاعی شفق وبسایت دانشگاه: http://www.shafagh.ac.ir/ شماره تلفن: 011- 54265496-54266635-54266958 شماره فکس: 011- 54266911
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران