آرم موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد

موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: خراسان رضوى

شهر: مشهد

موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد در سال 1385 تاسیس شده است. در حال حاضر 2200 دانشجو و 47 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 263 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 3 همایش توسط موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «معماری ایرانی» و «پایداری» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
263
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
3 همایش
کل دانشجویان
2200 نفر
کل اساتید
47 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد

موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد تاکنون 263 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 3 مقاله ژورنالی و 260 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 3 همایش توسط موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 145 مقاله مشترک با 46 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد در سال 1397 موضوع معماری ایرانی و پایداری می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد بوده است.

اعضای هیأت علمی موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد
نام مرکز: موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: خراسان رضوى شهر: مشهد آدرس: بلوار سرافرازان - سرافرازان ۹ - مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری وبسایت دانشگاه: http://www.eqbal.ac.ir/ شماره تلفن: ۰۵۱-۳۸۲۱۰۰۷۶ - ۳۸۲۱۰۰۷۷ شماره فکس: ۰۵۱-۳۸۲۱۰۰۷۳
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران