آرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد

نوع مرکز: دانشگاه آزاد

استان: خراسان رضوى

شهر: مشهد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد یک دانشگاه آزاد در شهر مشهد، استان خراسان رضوى است و در سال 1361 تاسیس شده است. در حال حاضر 31498 دانشجو و 502 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 7961 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد صاحب امتیاز و ناشر 8 مجله تخصصی است و تا کنون 19 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 3946 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «کودک» و «گردشگری» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
7961
کل مقالات ISI
3946 مقاله
کل مجلات
8 ژورنال
کل کنفرانسها
19 همایش
کل دانشجویان
31498 نفر
کل اساتید
502 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد تاکنون 7961 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 409 مقاله ژورنالی و 7552 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 3946 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 19 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • اولين كنفرانس بين المللي حمايت و حاكميت قانون در حوزه هاي تجاري،اقتصادي و سرمايه گذاري

  اولين كنفرانس بين المللي حمايت و حاكميت قانون در حوزه هاي تجاري،اقتصادي و سرمايه گذاري

  مشاهده جزئیات
 • چهارمين كنگره بين المللي فن اوري،ارتباطات و دانش

  چهارمين كنگره بين المللي فن اوري،ارتباطات و دانش

  مشاهده جزئیات
 • سومين كنگره بين المللي فن آوري، ارتباطات و دانش

  سومين كنگره بين المللي فن آوري، ارتباطات و دانش

  مشاهده جزئیات
 • اولين كنفرانس ملي روش هاي عددي در مهندسي عمران NMCE2016

  اولين كنفرانس ملي روش هاي عددي در مهندسي عمران NMCE2016

  مشاهده جزئیات
 • دومين كنگره بين المللي فن آوري، ارتباطات و دانشICTCK2015

  دومين كنگره بين المللي فن آوري، ارتباطات و دانشICTCK2015

  مشاهده جزئیات
 • دومين كنگره بين المللي زمين شناسي كاربردي

  دومين كنگره بين المللي زمين شناسي كاربردي

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد ناشر 8 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 3861 مقاله مشترک با 283 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد

شرکای علمی اصلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد در سال 1397 موضوع کودک و گردشگری می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد بوده است.

طرح های پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد
ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد
نام مرکز: دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد نوع مرکز: دانشگاه آزاد استان: خراسان رضوى شهر: مشهد آدرس: قاسم آباد - بلوار میثاق - میثاق 20 -خسروی یک - سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی. وبسایت دانشگاه: http://mshdiau.ac.ir/ شماره تلفن: 051-35251317 - 35251305 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران