آرم دانشگاه پیام نور (همه مراکز)

دانشگاه پیام نور (همه مراکز)

نوع مرکز: دانشگاه پیام نور

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه پیام نور (همه مراکز) یک دانشگاه پیام نور در شهر تهران، استان تهران است. و در سال 1367 تاسیس شده است. در حال حاضر 679062 دانشجو و 52718 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 91050 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه پیام نور (همه مراکز) صاحب امتیاز و ناشر 23 مجله تخصصی است و تا کنون 43 همایش توسط دانشگاه پیام نور (همه مراکز) برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 11855 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه پیام نور (همه مراکز) را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران دانشگاه پیام نور (همه مراکز) بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «سرمایه اجتماعی» و «سرمایه اجتماعی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
91050
کل مقالات ISI
11855 مقاله
کل مجلات
23 ژورنال
کل کنفرانسها
43 همایش
کل دانشجویان
679062 نفر
کل اساتید
52718 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
B

رتبه‌ دانشگاه پیام نور (همه مراکز)

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه پیام نور (همه مراکز) را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه پیام نور (همه مراکز) در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه پیام نور (همه مراکز)

دانشگاه پیام نور (همه مراکز) تاکنون 91050 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 22890 مقاله ژورنالی و 68160 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه پیام نور (همه مراکز) را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه پیام نور (همه مراکز) نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه پیام نور (همه مراکز) دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه پیام نور (همه مراکز)

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 11855 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه پیام نور (همه مراکز) در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه پیام نور (همه مراکز) را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه پیام نور (همه مراکز)

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه پیام نور (همه مراکز) را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 43 همایش توسط دانشگاه پیام نور (همه مراکز) برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه پیام نور (همه مراکز) ناشر 23 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه پیام نور (همه مراکز) که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه پیام نور (همه مراکز)
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه پیام نور (همه مراکز) با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  0
 • شتابدهنده
  0
 • مرکز رشد
  7
 • فضای کار اشتراکی
  0
 • استارتاپ
  0
 • شرکتهای کارآفرین
  0
 • فعالان اکوسیستم
  4


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه پیام نور (همه مراکز) در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 54142 مقاله مشترک با 875 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه پیام نور (همه مراکز) با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه پیام نور (همه مراکز)

شرکای علمی اصلی دانشگاه پیام نور (همه مراکز) طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه پیام نور (همه مراکز) ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه پیام نور (همه مراکز) به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه پیام نور (همه مراکز) در سال 1403 موضوع سرمایه اجتماعی و سرمایه اجتماعی می باشد.

طرح های پژوهشی دانشگاه پیام نور (همه مراکز)*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه پیام نور (همه مراکز) به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه پیام نور (همه مراکز) انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

اخبار دانشگاه پیام نور (همه مراکز)
متاسفانه اخبار دانشگاه پیام نور (همه مراکز) در لیست اخبار خروجی در پایگاه اخبار علمی تاکنون ثبت نشده است. اخبار علمی بزرگترین و جامعترین مرجع انتشار اخبار دانشگاهی و پژوهشی کشور است که به صورت آنلاین بیش از یکهزار دانشگاه و پژوهشگاه کشور را رصد نموده و اخبار لحظه ای را در اختیار پژوهشگران قرار میدهد.
آرم اخبارعلمی
افراد مهم علمی دانشگاه پیام نور (همه مراکز)

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور (همه مراکز) که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی دانشگاه پیام نور (همه مراکز)

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه پیام نور (همه مراکز)
نام مرکز: دانشگاه پیام نور (همه مراکز) نوع مرکز: دانشگاه پیام نور استان: تهران شهر: تهران آدرس: مینی سیتی، بلوار ارتش، اول شهرک نفت، خیابان نخل، سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور؛ صندوق پستی: ۴۶۹۷-۱۹۳۹۵ وبسایت دانشگاه: http://www.pnu.ac.ir شماره تلفن: شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران