آرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران

دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران

نوع مرکز: دانشگاه آزاد

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران یک دانشگاه آزاد در شهر تهران، استان تهران است و در سال 1363 تاسیس شده است. در حال حاضر 48394 دانشجو و 1606 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 19446 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران صاحب امتیاز و ناشر 29 مجله تخصصی است و تا کنون 16 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 18732 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «بهینه سازی» و «شبیه سازی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
19446
کل مقالات ISI
18732 مقاله
کل مجلات
29 ژورنال
کل کنفرانسها
16 همایش
کل دانشجویان
48394 نفر
کل اساتید
1606 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
1 طرح
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران

دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران تاکنون 19446 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 2193 مقاله ژورنالی و 17253 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 18732 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 16 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • اولين كنگره ملي غذاي حلال

  اولين كنگره ملي غذاي حلال

  مشاهده جزئیات
 • اولين كنفرانس بين المللي ودومين كنفرانس بين المللي به سوي شهرسازي،معماري،عمران و هنر دانش بنيان

  اولين كنفرانس بين المللي ودومين كنفرانس بين المللي به سوي شهرسازي،معماري،عمران و هنر دانش بنيان

  مشاهده جزئیات
 • سومين كنفرانس سيستم هاي تصميم گيري هوشمند

  سومين كنفرانس سيستم هاي تصميم گيري هوشمند

  مشاهده جزئیات
 • هشتمين كنفرانس بين المللي كشاورزي پايدار در محيط زيست، غذا، انرژي و صنعت

  هشتمين كنفرانس بين المللي كشاورزي پايدار در محيط زيست، غذا، انرژي و صنعت

  مشاهده جزئیات
 • كنفرانس ملي رويكردهاي نوين در صنعت برق

  كنفرانس ملي رويكردهاي نوين در صنعت برق

  مشاهده جزئیات
 • پنجمين همايش بهداشت، ايمني و محيط زيست در حوزه شهروندي HSE شهروندي در حوزه بيمارستان ها و مراكز درماني

  پنجمين همايش بهداشت، ايمني و محيط زيست در حوزه شهروندي HSE شهروندي در حوزه بيمارستان ها و مراكز درماني

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران ناشر 29 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 15874 مقاله مشترک با 558 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران

شرکای علمی اصلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران در سال 1397 موضوع بهینه سازی و شبیه سازی می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران بوده است.

طرح های پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 1 طرح پژوهشی توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران
ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران
نام مرکز: دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران نوع مرکز: دانشگاه آزاد استان: تهران شهر: تهران آدرس: نتهای بزرگراه شهید ستاری - میدان دانشگاه - بلوار شهدای حصارک - دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات- کد پستی: ۱۴۷۷۸۹۳۸۵۵ وبسایت دانشگاه: http://www.srbiau.ac.ir/ شماره تلفن: ۴۴۸۶۵۱۷۹-۸۲ – ۴۴۸۶۵۱۵۴ شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران