آرم دانشگاه تربیت مدرس

دانشگاه تربیت مدرس

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه تربیت مدرس در سال 1360 تاسیس شده است. در حال حاضر 9200 دانشجو و 667 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 22815 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه تربیت مدرس صاحب امتیاز و ناشر 30 مجله تخصصی است و تا کنون 43 همایش توسط دانشگاه تربیت مدرس برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 23177 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه تربیت مدرس را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه تربیت مدرس بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «بهینه سازی» و «توسعه پایدار» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
22815
کل مقالات ISI
23177 مقاله
کل مجلات
30 ژورنال
کل کنفرانسها
43 همایش
کل دانشجویان
9200 نفر
کل اساتید
667 نفر
مساحت (مترمربع)
107,725
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه تربیت مدرس

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه تربیت مدرس را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه تربیت مدرس در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه تربیت مدرس

دانشگاه تربیت مدرس تاکنون 22815 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 3483 مقاله ژورنالی و 19332 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه تربیت مدرس را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه تربیت مدرس نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه تربیت مدرس دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه تربیت مدرس

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 23177 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه تربیت مدرس در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه تربیت مدرس را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه تربیت مدرس

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه تربیت مدرس را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 43 همایش توسط دانشگاه تربیت مدرس برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • سومين همايش ملي توسعه روستايي ايران با تاكيد بر الگوي اسلامي - ايراني پيشرفت

  سومين همايش ملي توسعه روستايي ايران با تاكيد بر الگوي اسلامي - ايراني پيشرفت

  مشاهده جزئیات
 • پانزدهمين كنفرانس بين المللي مديريت

  پانزدهمين كنفرانس بين المللي مديريت

  مشاهده جزئیات
 • دومين كنفرانس ملي جلبك شناسي ايران

  دومين كنفرانس ملي جلبك شناسي ايران

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش ملي زن، اشتغال و اقتصاد مقاومتي

  اولين همايش ملي زن، اشتغال و اقتصاد مقاومتي

  مشاهده جزئیات
 • دومين همايش انفورماتيك پزشكي و هفتمين همايش سلامت الكترونيك و كاربردهاي ICT در پزشكي ايران

  دومين همايش انفورماتيك پزشكي و هفتمين همايش سلامت الكترونيك و كاربردهاي ICT در پزشكي ايران

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش كشوري مديريت و رهبري اثربخش در پرستاري

  اولين همايش كشوري مديريت و رهبري اثربخش در پرستاري

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه تربیت مدرس ناشر 30 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه تربیت مدرس که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه تربیت مدرس در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 12505 مقاله مشترک با 471 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه تربیت مدرس با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه تربیت مدرس به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه تربیت مدرس در سال 1397 موضوع بهینه سازی و توسعه پایدار می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه تربیت مدرس در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه تربیت مدرس بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس
ارتباط با دانشگاه تربیت مدرس
نام مرکز: دانشگاه تربیت مدرس نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: تهران،دانشگاه تربیت مدرس، معاونت آموزشی وبسایت دانشگاه: http://www.modares.ac.ir شماره تلفن: 21-82883145 - 82882014 شماره فکس: 21-82884180
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران