آرم دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال 1371 تاسیس شده است. در حال حاضر 50053 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 4884 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه جامع علمی کاربردی صاحب امتیاز و ناشر 5 مجله تخصصی است و تا کنون 45 همایش توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 351 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه جامع علمی کاربردی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه جامع علمی کاربردی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «توسعه» و «فناوری اطلاعات» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
4884
کل مقالات ISI
351 مقاله
کل مجلات
5 ژورنال
کل کنفرانسها
45 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
50053 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه جامع علمی کاربردی

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه جامع علمی کاربردی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه جامع علمی کاربردی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی تاکنون 4884 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 133 مقاله ژورنالی و 4751 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه جامع علمی کاربردی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه جامع علمی کاربردی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه جامع علمی کاربردی دسترسی داشته باشید.

نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه جامع علمی کاربردی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 351 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه جامع علمی کاربردی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه جامع علمی کاربردی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 45 همایش توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • نخستين همايش ملي علوم و صنايع غذايي

  نخستين همايش ملي علوم و صنايع غذايي

  مشاهده جزئیات
 • دومين كنفرانس ملي مطالعات نوين اقتصاد، مديريت و حسابداري در ايران

  دومين كنفرانس ملي مطالعات نوين اقتصاد، مديريت و حسابداري در ايران

  مشاهده جزئیات
 • دومين كنفرانس ملي عمران و معماري در مديريت شهري قرن 21

  دومين كنفرانس ملي عمران و معماري در مديريت شهري قرن 21

  مشاهده جزئیات
 • دومين كنفرانس ملي علوم اسلامي و پژوهش هاي ديني

  دومين كنفرانس ملي علوم اسلامي و پژوهش هاي ديني

  مشاهده جزئیات
 • سومين كنفرانس ملي پژوهش هاي نوين در مهندسي كشاورزي، محيط زيست و منابع طبيعي

  سومين كنفرانس ملي پژوهش هاي نوين در مهندسي كشاورزي، محيط زيست و منابع طبيعي

  مشاهده جزئیات
 • چهارمين كنفرانس بين المللي دستاورد هاي نوين پژوهشي در علوم اجتماعي، علوم تربيتي و روانشناسي

  چهارمين كنفرانس بين المللي دستاورد هاي نوين پژوهشي در علوم اجتماعي، علوم تربيتي و روانشناسي

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه جامع علمی کاربردی ناشر 5 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه جامع علمی کاربردی که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 3203 مقاله مشترک با 388 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه جامع علمی کاربردی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال 1397 موضوع توسعه و فناوری اطلاعات می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه جامع علمی کاربردی بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه جامع علمی کاربردی
نام مرکز: دانشگاه جامع علمی کاربردی نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: تهران شهر: تهران آدرس: خیابان انقلاب – بین خیابان حافظ و نجات الهی – پلاک 683 وبسایت دانشگاه: http://www.uast.ac.ir/ شماره تلفن: 82779 شماره فکس: 88808987
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران