آرم دانشگاه امام رضا

دانشگاه امام رضا

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: خراسان رضوى

شهر: مشهد

دانشگاه امام رضا در سال 1378 تاسیس شده است. در حال حاضر 5900 دانشجو و 52 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1258 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه امام رضا صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط دانشگاه امام رضا برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 233 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه امام رضا را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه امام رضا بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «معماری» و «بهینه سازی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1258
کل مقالات ISI
233 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
5900 نفر
کل اساتید
52 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه امام رضا

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه امام رضا را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه امام رضا در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه امام رضا

دانشگاه امام رضا تاکنون 1258 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 98 مقاله ژورنالی و 1160 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه امام رضا را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه امام رضا نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه امام رضا دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه امام رضا

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 233 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه امام رضا در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه امام رضا را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه امام رضا

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه امام رضا را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط دانشگاه امام رضا برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه امام رضا ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه امام رضا در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 990 مقاله مشترک با 151 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه امام رضا با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه امام رضا به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه امام رضا در سال 1397 موضوع معماری و بهینه سازی می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه امام رضا

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه امام رضا
ارتباط با دانشگاه امام رضا
نام مرکز: دانشگاه امام رضا نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: خراسان رضوى شهر: مشهد آدرس: خیابان دانشگاه، خیابان اسرار وبسایت دانشگاه: http://www.imamreza.ac.ir/ شماره تلفن: 051- 38041 شماره فکس: 051- 38426038
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران