آرم دانشگاه خلیج فارس

دانشگاه خلیج فارس

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: بوشهر

شهر: بوشهر

دانشگاه خلیج فارس یک دانشگاه دولتی در شهر بوشهر، استان بوشهر است. و در سال 1370 تاسیس شده است. در حال حاضر 5887 دانشجو و 221 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 4790 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه خلیج فارس صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 9 همایش توسط دانشگاه خلیج فارس برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 1852 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه خلیج فارس را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1403 پژوهشگران دانشگاه خلیج فارس بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «مدیریت هوشمند زنجیره تامین» و «فناوری های هوشمند» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
4790
کل مقالات ISI
1852 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
9 همایش
کل دانشجویان
5887 نفر
کل اساتید
221 نفر
مساحت (مترمربع)
199,632
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ دانشگاه خلیج فارس

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه خلیج فارس را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه خلیج فارس در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه خلیج فارس

دانشگاه خلیج فارس تاکنون 4790 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 1373 مقاله ژورنالی و 3417 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه خلیج فارس را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه خلیج فارس نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه خلیج فارس دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه خلیج فارس

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 1852 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه خلیج فارس در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه خلیج فارس را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه خلیج فارس

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه خلیج فارس را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 9 همایش توسط دانشگاه خلیج فارس برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه خلیج فارس ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه خلیج فارس
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه خلیج فارس با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی دانشگاه خلیج فارس شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه خلیج فارس در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 2542 مقاله مشترک با 247 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه خلیج فارس با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه خلیج فارس

شرکای علمی اصلی دانشگاه خلیج فارس طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه خلیج فارس ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1403 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه خلیج فارس به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه خلیج فارس در سال 1403 موضوع مدیریت هوشمند زنجیره تامین و فناوری های هوشمند می باشد.

طرح های پژوهشی دانشگاه خلیج فارس*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه خلیج فارس به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه خلیج فارس انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه خلیج فارس

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه خلیج فارس که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی دانشگاه خلیج فارس

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه خلیج فارس
نام مرکز: دانشگاه خلیج فارس نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: بوشهر شهر: بوشهر آدرس: بوشهر - خیابان خلیج فارس - دانشگاه خلیج فارس-کد پستی:  ۷۵۱۶۹۱۳۸۱۷ وبسایت دانشگاه: https://www.pgu.ac.ir شماره تلفن: 077- 31222222-33445187 شماره فکس: 077-33445188
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران