آرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه

نوع مرکز: دانشگاه آزاد

استان: يزد

شهر: ابركوه

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه در سال 1373 تاسیس شده است. در حال حاضر 1647 دانشجو و 53 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 344 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 11 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «مقاومت فشاری» و «بتن پودری» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
344
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
11 همایش
کل دانشجویان
1647 نفر
کل اساتید
53 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه تاکنون 344 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 6 مقاله ژورنالی و 338 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 11 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • سومين همايش ملي فرهنگ سازي اصلاح رفتارهاي اقتصادي در ايران امروز؛ ضرورت ها و مولفه ها از ديدگاه مقام معظم رهبري

  سومين همايش ملي فرهنگ سازي اصلاح رفتارهاي اقتصادي در ايران امروز؛ ضرورت ها و مولفه ها از ديدگاه مقام معظم رهبري

  مشاهده جزئیات
 • پنجمين همايش ملي توسعه پايدار در مناطق خشك و نيمه خشك

  پنجمين همايش ملي توسعه پايدار در مناطق خشك و نيمه خشك

  مشاهده جزئیات
 • چهارمين همايش ملي توسعه پايدار در مناطق خشك و نيمه خشك

  چهارمين همايش ملي توسعه پايدار در مناطق خشك و نيمه خشك

  مشاهده جزئیات
 • دومين همايش ملي فرهنگ سازي اصلاح رفتارهاي اقتصادي در ايران امروز ؛ ضرورتها ومؤلفه ها از ديدگاه مقام معظم رهبري

  دومين همايش ملي فرهنگ سازي اصلاح رفتارهاي اقتصادي در ايران امروز ؛ ضرورتها ومؤلفه ها از ديدگاه مقام معظم رهبري

  مشاهده جزئیات
 • سومين همايش ملي توسعه پايدار در مناطق خشك و نيمه خشك

  سومين همايش ملي توسعه پايدار در مناطق خشك و نيمه خشك

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش ملي قرارداد، اصول و چالش هاي پيش رو

  اولين همايش ملي قرارداد، اصول و چالش هاي پيش رو

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 267 مقاله مشترک با 57 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه در سال 1397 موضوع مقاومت فشاری و بتن پودری می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه
  تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه
نام مرکز: دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه نوع مرکز: دانشگاه آزاد استان: يزد شهر: ابركوه آدرس: کیلومتر 5 جاده شیراز، کد پستی: 8931739874 وبسایت دانشگاه: http://www.abarkouhiau.ac.ir شماره تلفن: 035-32838000 شماره فکس: 035-32838011
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران