آرم دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی

دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: لرستان

شهر: بروجرد

دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی یک دانشگاه دولتی در شهر بروجرد، استان لرستان است. و در سال 1384 تاسیس شده است. در حال حاضر 4697 دانشجو و 103 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1835 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 7 همایش توسط دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 6 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «ایران» و «بعد تربیتی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1835
کل مقالات ISI
6 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
7 همایش
کل دانشجویان
4697 نفر
کل اساتید
103 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
C

رتبه‌ دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی

دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی تاکنون 1835 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 686 مقاله ژورنالی و 1149 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 6 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 7 همایش توسط دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 968 مقاله مشترک با 151 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی

شرکای علمی اصلی دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی در سال 1402 موضوع ایران و بعد تربیتی می باشد.

طرح های پژوهشی دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی
نام مرکز: دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: لرستان شهر: بروجرد آدرس: بروجرد ، کیلومتر ۳ جاده بروجرد-خرم آباد- دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی (ره) -کد پستی : ۶۹۱۹۹۶۹۴۱۱-صندوق پستی : ۱۶۷ وبسایت دانشگاه: http://www.abru.ac.ir شماره تلفن: 06642468320 شماره فکس: 06642468223
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران