آرم دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی

دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: لرستان

شهر: بروجرد

دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی در سال 1384 تاسیس شده است. در حال حاضر 4697 دانشجو و 103 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 720 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 6 همایش توسط دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 5 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «ایران» و «مدل arima» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
720
کل مقالات ISI
5 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
6 همایش
کل دانشجویان
4697 نفر
کل اساتید
103 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی

دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی تاکنون 720 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 55 مقاله ژورنالی و 665 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 5 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 6 همایش توسط دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 349 مقاله مشترک با 72 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی در سال 1397 موضوع ایران و مدل arima می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی
نام مرکز: دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: لرستان شهر: بروجرد آدرس: بروجرد ، کیلومتر 3 جاده بروجرد-خرم آباد- دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی (ره) -کد پستی : 6919969411-صندوق پستی : 167    وبسایت دانشگاه: http://www.abru.ac.ir شماره تلفن: 06642468320 شماره فکس: 06642468223
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران