آرم موسسه آموزش عالی مهر اروند

موسسه آموزش عالی مهر اروند

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: خوزستان

شهر: آبادان

موسسه آموزش عالی مهر اروند در سال 1386 تاسیس شده است. در حال حاضر 450 دانشجو و 50 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 67 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.موسسه آموزش عالی مهر اروند صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 13 همایش توسط موسسه آموزش عالی مهر اروند برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه آموزش عالی مهر اروند را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران موسسه آموزش عالی مهر اروند بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «اسیدکاری» و «بازدهی تولید» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
67
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
13 همایش
کل دانشجویان
450 نفر
کل اساتید
50 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ موسسه آموزش عالی مهر اروند

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه آموزش عالی مهر اروند را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه آموزش عالی مهر اروند در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه آموزش عالی مهر اروند

موسسه آموزش عالی مهر اروند تاکنون 67 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 1 مقاله ژورنالی و 66 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه آموزش عالی مهر اروند را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه آموزش عالی مهر اروند نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه آموزش عالی مهر اروند دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه آموزش عالی مهر اروند

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی مهر اروند در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی مهر اروند را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه آموزش عالی مهر اروند

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه آموزش عالی مهر اروند را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 13 همایش توسط موسسه آموزش عالی مهر اروند برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • نخستين كنفرانس ملي علوم زمين، آب و هوا و تغييرات اقليمي

  نخستين كنفرانس ملي علوم زمين، آب و هوا و تغييرات اقليمي

  مشاهده جزئیات
 • پنجمين كنفرانس بين المللي علوم مديريت و حسابداري

  پنجمين كنفرانس بين المللي علوم مديريت و حسابداري

  مشاهده جزئیات
 • پنجمين كنفرانس بين المللي مهندسي محيط زيست و منابع طبيعي

  پنجمين كنفرانس بين المللي مهندسي محيط زيست و منابع طبيعي

  مشاهده جزئیات
 • هفتمين كنفرانس ملي توسعه پايدار در علوم جغرافيا و برنامه ريزي، معماري و شهرسازي

  هفتمين كنفرانس ملي توسعه پايدار در علوم جغرافيا و برنامه ريزي، معماري و شهرسازي

  مشاهده جزئیات
 • هفتمين كنفرانس ملي توسعه پايدار در علوم تربيتي و روانشناسي، مطالعات اجتماعي و فرهنگي

  هفتمين كنفرانس ملي توسعه پايدار در علوم تربيتي و روانشناسي، مطالعات اجتماعي و فرهنگي

  مشاهده جزئیات
 • ششمين كنگره ملي زيست شناسي و علوم طبيعي ايران

  ششمين كنگره ملي زيست شناسي و علوم طبيعي ايران

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای موسسه آموزش عالی مهر اروند ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی مهر اروند در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 18 مقاله مشترک با 9 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه آموزش عالی مهر اروند با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه آموزش عالی مهر اروند به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه آموزش عالی مهر اروند در سال 1397 موضوع اسیدکاری و بازدهی تولید می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی موسسه آموزش عالی مهر اروند در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان موسسه آموزش عالی مهر اروند بوده است.

اعضای هیأت علمی موسسه آموزش عالی مهر اروند
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی موسسه آموزش عالی مهر اروند در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان موسسه آموزش عالی مهر اروند
  تاکنون هیچ یک از دانشجویان موسسه آموزش عالی مهر اروند در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با موسسه آموزش عالی مهر اروند
نام مرکز: موسسه آموزش عالی مهر اروند نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: خوزستان شهر: آبادان آدرس: وبسایت دانشگاه: http://mehrarvand.ac.ir/ شماره تلفن: 0615-3588427-32 شماره فکس: 0615-3588431
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران