آرم مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل

مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: مازندران

شهر: بابل

مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل در سال 1355 تاسیس شده است.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 8 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1396 پژوهشگران مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «اضطراب» و «یادگیری» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
8
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
0 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل

نمودار مقابل رتبه (Rank) مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل

مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل تاکنون 8 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 0 مقاله ژورنالی و 8 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 3 مقاله مشترک با 2 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1396 محورهای اصلی مقالات علمی مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل در سال 1396 موضوع اضطراب و یادگیری می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل در سال 1396 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل بوده است.

اعضای هیأت علمی مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل
نام مرکز: مرکز آموزش عالی شهید رجایی بابل نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: مازندران شهر: بابل آدرس: مازندران – بابل کمربندی شرقی - خیابان تربیت معلم کدپستی : 37117-47157 وبسایت دانشگاه: http://www.babol.cfu.ac.ir شماره تلفن: 011-32372015,32371288,۰۱۱-۳۲۳۷۲۰۱۵ شماره فکس: 011-32370008
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران