آرم مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون

مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: فارس

شهر: كازرون

مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون در سال 1362 تاسیس شده است. در حال حاضر 600 دانشجو و 52 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

کل مقالات داخلی
0
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
600 نفر
کل اساتید
52 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون

نمودار مقابل رتبه (Rank) مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون

مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون تاکنون 0 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 0 مقاله ژورنالی و 0 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون دسترسی داشته باشید.

نمودار مقالات بین‌المللی مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 0 مقاله مشترک با 0 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1393 محورهای اصلی مقالات علمی مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون در سال 1393 موضوع و می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون در سال 1393 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون بوده است.

اعضای هیأت علمی مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون
    تاکنون هیچ یک از دانشجویان مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون
نام مرکز: مرکز آموزش عالی زینب کبری (س) کازرون نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: فارس شهر: كازرون آدرس: خیابان نهضت جنب باشگاه فرهنگیان وبسایت دانشگاه: http://zkf.cfu.ac.ir/ شماره تلفن: ۲۲۳۸۰۸۳ شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران