آرم دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا

دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: قزوين

شهر: بوئين زهرا

دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا یک دانشگاه دولتی در شهر بوئين زهرا، استان قزوين است. و در سال 1390 تاسیس شده است. در حال حاضر 2200 دانشجو و 100 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 235 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا برگزار شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1398 پژوهشگران دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «مقاومت به خوردگی» و «کربنات کلسیم» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
235
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
2200 نفر
کل اساتید
100 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا

دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا تاکنون 235 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 11 مقاله ژورنالی و 224 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • دومين كنفرانس ملي تحقيقات بين رشته اي در مهندسي كامپيوتر، برق، مكانيك و مكاترونيك

  دومين كنفرانس ملي تحقيقات بين رشته اي در مهندسي كامپيوتر، برق، مكانيك و مكاترونيك

  مشاهده جزئیات
 • كنفرانس بين المللي زلزله، مديريت بحران،احيا و بازسازي

  كنفرانس بين المللي زلزله، مديريت بحران،احيا و بازسازي

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  0
 • شتابدهنده
  0
 • مرکز رشد
  0
 • فضای کار اشتراکی
  0
 • استارتاپ
  0
 • شرکتهای کارآفرین
  0
 • فعالان اکوسیستم
  0


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 109 مقاله مشترک با 36 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا

شرکای علمی اصلی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1398 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا در سال 1398 موضوع مقاومت به خوردگی و کربنات کلسیم می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا در سال 1398 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا بوده است.

طرح های پژوهشی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا
ارتباط با دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا
نام مرکز: دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: قزوين شهر: بوئين زهرا آدرس: شهرستان بوئین زهرا- انتهای بلوار امام خمینی(ره) وبسایت دانشگاه: http://bzte.ac.ir/fa شماره تلفن: 2833894 شماره فکس: 02833894121
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران