آرم مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی

مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی

نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی

استان: تهران

شهر: تهران

مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی یک سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی در شهر تهران، استان تهران است. و در سال 1374 تاسیس شده است.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 2 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

کل مقالات داخلی
1
کل مقالات ISI
2 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
0 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
88 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی

نمودار مقابل رتبه (Rank) مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی

مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی تاکنون 1 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 1 مقاله ژورنالی و 0 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی دسترسی داشته باشید.

نمودار مقالات بین‌المللی مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 2 مقاله توسط پژوهشگران مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
  • پوستر کنفرانس

    Influence of soy oil source and dietary supplementation of vitamins E and C on the oxidation status of serum and egg yolk, and the lipid profile of egg yolk.

  • پوستر کنفرانس

    Effects of nanostructured zeolite and aflatoxin B1 in growth performance, immune parameters and pathological conditions of rainbow trout Oncorhynchus mykiss.

همایش‌ها و کنفرانس‌های مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز مقاله مشترک با 0 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی

شرکای علمی اصلی مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1396 محورهای اصلی مقالات علمی مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی در سال 1396 موضوع و می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی در سال 1396 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی بوده است.

طرح های پژوهشی مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 88 طرح پژوهشی توسط مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی

اساتید و اعضای هیات علمی مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی
نام مرکز: مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی استان: تهران شهر: تهران آدرس: تهران خیابان آزادی – بین چهارراه نواب و رودکی – موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد کشاورزی وبسایت دانشگاه: http://itvhe.ac.ir/ شماره تلفن: 021-66940777-800 شماره فکس: 66430433
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران