آرم موسسه آموزش عالی شهاب دانش

موسسه آموزش عالی شهاب دانش

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: قم

شهر: قم

موسسه آموزش عالی شهاب دانش در سال 1385 تاسیس شده است. در حال حاضر 4000 دانشجو و 200 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 250 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.موسسه آموزش عالی شهاب دانش صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 1 همایش توسط موسسه آموزش عالی شهاب دانش برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه آموزش عالی شهاب دانش را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران موسسه آموزش عالی شهاب دانش بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «محیط زیست» و «مقاومت خمشی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
250
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
1 همایش
کل دانشجویان
4000 نفر
کل اساتید
200 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ موسسه آموزش عالی شهاب دانش

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه آموزش عالی شهاب دانش را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه آموزش عالی شهاب دانش در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه آموزش عالی شهاب دانش

موسسه آموزش عالی شهاب دانش تاکنون 250 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 4 مقاله ژورنالی و 246 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه آموزش عالی شهاب دانش را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه آموزش عالی شهاب دانش نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه آموزش عالی شهاب دانش دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه آموزش عالی شهاب دانش

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی شهاب دانش در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی شهاب دانش را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه آموزش عالی شهاب دانش

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه آموزش عالی شهاب دانش را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 1 همایش توسط موسسه آموزش عالی شهاب دانش برگزار شده است. لیست همه همایشها

  • بيست و پنجمين كنفرانس ملي و سومين كنفرانس بين المللي مهندسي‌ زيست پزشكي ايران

    بيست و پنجمين كنفرانس ملي و سومين كنفرانس بين المللي مهندسي‌ زيست پزشكي ايران

    مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای موسسه آموزش عالی شهاب دانش ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی شهاب دانش در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 143 مقاله مشترک با 59 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه آموزش عالی شهاب دانش با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه آموزش عالی شهاب دانش به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه آموزش عالی شهاب دانش در سال 1397 موضوع محیط زیست و مقاومت خمشی می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی موسسه آموزش عالی شهاب دانش در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان موسسه آموزش عالی شهاب دانش بوده است.

اعضای هیأت علمی موسسه آموزش عالی شهاب دانش
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی موسسه آموزش عالی شهاب دانش در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان موسسه آموزش عالی شهاب دانش
    تاکنون هیچ یک از دانشجویان موسسه آموزش عالی شهاب دانش در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با موسسه آموزش عالی شهاب دانش
نام مرکز: موسسه آموزش عالی شهاب دانش نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: قم شهر: قم آدرس: پردیسان - انتهای بلوار امامت (مقابل بوستان الغدیر) - دانشگاه شهاب دانش- کد پستی: 3749658479 وبسایت دانشگاه: http://shahabdanesh.ac.ir شماره تلفن: 025 - 32317171 شماره فکس: 025 - 32317448
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران