آرم دانشگاه فسا

دانشگاه فسا

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: فارس

شهر: فسا

دانشگاه فسا در سال 1385 تاسیس شده است. در حال حاضر 1300 دانشجو و 177 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 334 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه فسا صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 1 همایش توسط دانشگاه فسا برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 201 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه فسا را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه فسا بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «عدم قطعیت» و «جک کالیبره شده» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
334
کل مقالات ISI
201 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
1 همایش
کل دانشجویان
1300 نفر
کل اساتید
177 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه فسا

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه فسا را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه فسا در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه فسا

دانشگاه فسا تاکنون 334 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 33 مقاله ژورنالی و 301 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه فسا را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه فسا نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه فسا دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه فسا

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 201 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه فسا در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه فسا را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه فسا

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه فسا را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 1 همایش توسط دانشگاه فسا برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه فسا ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه فسا در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 157 مقاله مشترک با 47 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه فسا با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه فسا به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه فسا در سال 1397 موضوع عدم قطعیت و جک کالیبره شده می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه فسا
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه فسا در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه فسا
    تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه فسا در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه فسا
نام مرکز: دانشگاه فسا نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: فارس شهر: فسا آدرس: استان فارس،فسا،بلوار معلم، دانشگاه فسا-کد پستی: ٨١١٨٩-٧٤٦١٧ وبسایت دانشگاه: http://www.fasau.ac.ir شماره تلفن: 071-53344849 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران