آرم موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان

موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: همدان

شهر: همدان

موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان یک موسسه غیرانتفاعی در شهر همدان، استان همدان است و در سال 1373 تاسیس شده است. در حال حاضر 1400 دانشجو و 93 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 191 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «پهپاد» و «سیستم اطلاعات مکانی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
191
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
1400 نفر
کل اساتید
93 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان

موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان تاکنون 191 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 4 مقاله ژورنالی و 187 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 96 مقاله مشترک با 25 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان

شرکای علمی اصلی موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان در سال 1397 موضوع پهپاد و سیستم اطلاعات مکانی می باشد.

طرح های پژوهشی موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

اخبار موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان
متاسفانه اخبار موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان در لیست اخبار خروجی در پایگاه اخبار علمی تاکنون ثبت نشده است. اخبار علمی بزرگترین و جامعترین مرجع انتشار اخبار دانشگاهی و پژوهشی کشور است که به صورت آنلاین بیش از یکهزار دانشگاه و پژوهشگاه کشور را رصد نموده و اخبار لحظه ای را در اختیار پژوهشگران قرار میدهد.
آرم اخبارعلمی
افراد مهم علمی موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان

اساتید و اعضای هیات علمی موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان
 • فرهاد محمدی پاکروان
  فرهاد محمدی پاکروان مدیر عامل شرکت ساختمانی راه بن همدان عضو اصلی هیئت مدیره انجمن پیمانکاران همدان عضو کمیته مصالح استان همدان
 • بابک قدمی
  بابک قدمی دانشجوی کارشناسی ارشد
 • امیرحسین دلیر
  امیرحسین دلیر دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی معماری-مدیریت پروژه و ساخت
 • کوشان شاهرخی
  کوشان شاهرخی دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی عمران گرایش مدیریت ساخت موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان
 • برهان همایونفر
  برهان همایونفر دانشجوی کارشناسی ارشد
ارتباط با موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان
نام مرکز: موسسه آموزش عالی عمران و توسعه همدان نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: همدان شهر: همدان آدرس: میدان دانشگاه, چهارراه عارف- کدپستی: ۶۵۱۵۷۳۵۶۱۷ وبسایت دانشگاه: http://atr.ac.ir/ شماره تلفن: ۰۸۱-۳۸۲۳۰۴۱۰ شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران