آرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود

دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود

نوع مرکز: دانشگاه آزاد

استان: لرستان

شهر: دورود

دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود در سال 1367 تاسیس شده است. در حال حاضر 290 دانشجو و 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 513 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 5 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 58 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «بیع» و «سیلندر دایره ای» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
513
کل مقالات ISI
58 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
5 همایش
کل دانشجویان
290 نفر
کل اساتید
10 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود

دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود تاکنون 513 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 6 مقاله ژورنالی و 507 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 58 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 5 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • همايش منطقه اي علوم كامپيوتر، مهندسي كامپيوتر و فناوري اطلاعات

  همايش منطقه اي علوم كامپيوتر، مهندسي كامپيوتر و فناوري اطلاعات

  مشاهده جزئیات
 • همايش منطقه اي تبيين خدمات دانشگاه آزاد اسلامي

  همايش منطقه اي تبيين خدمات دانشگاه آزاد اسلامي

  مشاهده جزئیات
 • همايش منطقه اي بررسي راهكارهاي ارتقاء مباحث حسابداري مديريت در صنعت

  همايش منطقه اي بررسي راهكارهاي ارتقاء مباحث حسابداري مديريت در صنعت

  مشاهده جزئیات
 • همايش منطقه اي آخرين دستاوردهاي تحقيقاتي شيمي و نانو تكنولوژي

  همايش منطقه اي آخرين دستاوردهاي تحقيقاتي شيمي و نانو تكنولوژي

  مشاهده جزئیات
 • نخستين همايش زلزله در درود - گذشته، حال، آينده

  نخستين همايش زلزله در درود - گذشته، حال، آينده

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 279 مقاله مشترک با 67 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود در سال 1397 موضوع بیع و سیلندر دایره ای می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود
  تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود
نام مرکز: دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود نوع مرکز: دانشگاه آزاد استان: لرستان شهر: دورود آدرس: میدان حضرت ابوالفضل (ع ) مجتمع دانشگاهی واحد دورود - کدپستی 99999-68816 وبسایت دانشگاه: http://iau-doroud.ac.ir/ شماره تلفن: 43232626 شماره فکس: 43232626
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران