آرم سازمان انرژیهای نو ایران

سازمان انرژیهای نو ایران

نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

سازمان انرژیهای نو ایران در سال 1374 تاسیس شده است.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 130 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از سازمان انرژیهای نو ایران را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1394 پژوهشگران سازمان انرژیهای نو ایران بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «فناوری پیل سوختی» و «چرخه سطح توقعات از فناوری» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
130
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
0 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ سازمان انرژیهای نو ایران

نمودار مقابل رتبه (Rank) سازمان انرژیهای نو ایران را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات سازمان انرژیهای نو ایران در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی سازمان انرژیهای نو ایران

سازمان انرژیهای نو ایران تاکنون 130 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 1 مقاله ژورنالی و 129 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات سازمان انرژیهای نو ایران را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از سازمان انرژیهای نو ایران نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات سازمان انرژیهای نو ایران دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی سازمان انرژیهای نو ایران

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران سازمان انرژیهای نو ایران در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط سازمان انرژیهای نو ایران را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های سازمان انرژیهای نو ایران

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط سازمان انرژیهای نو ایران را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط سازمان انرژیهای نو ایران برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای سازمان انرژیهای نو ایران ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط سازمان انرژیهای نو ایران در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 45 مقاله مشترک با 20 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران سازمان انرژیهای نو ایران با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1394 محورهای اصلی مقالات علمی سازمان انرژیهای نو ایران به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان سازمان انرژیهای نو ایران در سال 1394 موضوع فناوری پیل سوختی و چرخه سطح توقعات از فناوری می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی سازمان انرژیهای نو ایران در سال 1394 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان سازمان انرژیهای نو ایران بوده است.

اعضای هیأت علمی سازمان انرژیهای نو ایران
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی سازمان انرژیهای نو ایران در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با سازمان انرژیهای نو ایران
نام مرکز: سازمان انرژیهای نو ایران نوع مرکز: پژوهشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: شهرک قدس – انتهای بلوار شهید دادمان(پونک باختری) - جنب بزرگراه یادگار امام - ساختمان معاونت امور انرژی کد پستی ۱۴۶۸۶۱۱۳۸۷ وبسایت دانشگاه: http://www.suna.org.ir/ شماره تلفن: ۸۸۰۸۵۰۰۶-9 شماره فکس: ۸۸۰۸۵۰۰۶
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران