آرم دانشکده محیط زیست

دانشکده محیط زیست

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: البرز

شهر: كرج

دانشکده محیط زیست در سال 1351 تاسیس شده است. در حال حاضر 475 دانشجو و 25 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1539 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشکده محیط زیست صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط دانشکده محیط زیست برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 53 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشکده محیط زیست را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشکده محیط زیست بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «فلزات سنگین» و «گیاه پالایی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1539
کل مقالات ISI
53 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
475 نفر
کل اساتید
25 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشکده محیط زیست

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشکده محیط زیست را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشکده محیط زیست در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشکده محیط زیست

دانشکده محیط زیست تاکنون 1539 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 58 مقاله ژورنالی و 1481 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشکده محیط زیست را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشکده محیط زیست نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشکده محیط زیست دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشکده محیط زیست

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 53 مقاله توسط پژوهشگران دانشکده محیط زیست در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشکده محیط زیست را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشکده محیط زیست

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشکده محیط زیست را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط دانشکده محیط زیست برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشکده محیط زیست ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشکده محیط زیست در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1014 مقاله مشترک با 142 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشکده محیط زیست با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشکده محیط زیست به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشکده محیط زیست در سال 1397 موضوع فلزات سنگین و گیاه پالایی می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشکده محیط زیست
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشکده محیط زیست در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشکده محیط زیست
    تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشکده محیط زیست در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشکده محیط زیست
نام مرکز: دانشکده محیط زیست نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: البرز شهر: كرج آدرس: البرز - کرج - میدان استاندارد - دانشکده محیط زیست-کد پستی : 3174674761 صندوق پستی : 118 - 31746 وبسایت دانشگاه: http://www.coe.ac.ir شماره تلفن: 026- 32803027 شماره فکس: 026-32801422
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران